Як робити начісування.

Все нове - добре забуте старе. Цього сезону в моду знову повернулися зачіски з начосом, як і кілька десятиліть тому. Начіс може бути як центральним елементом зачіски, так і просто способом додання додаткового обсяги волоссю.

Багато хто вважає, що робити начісування шкідливо для волосся, він робить волосся ламким і провокує появу посічених кінчиків. Це почасти вірно, але тільки в тому випадку, якщо начісування робиться неправильно і тоді волосся дійсно можуть пошкодитися.

Як робити начісування: основні правила

Як і в будь-якій справі, головне - робити начісування правильно!

  1. Вимити і висушити волосся. Жирне волосся дуже погано тримають начісування через те, що вони ковзають, і біля коріння він падатиме під вагою волосся.
  2. Гребінцем з частими зубами відокремити пасма приблизно в 1 см шириною, верхній ряд волосся повинен бути недоторканим - їм буде накриватися начісування.
  3. Акуратно начесать волосся, поступово піднімаючись від коренів до кінчиків. Кожне пасмо бажано зафіксувати лаком для волосся.
  4. Надати форму начісування можна за допомогою масажної гребінця або щітки з натуральною щетиною. Важливий момент - розчісувати волосся не потрібно!
  5. Залишеним верхнім шаром волосся накрити начісування і додати йому бажану форму.

Що не можна робити при начесиваніем волосся

Твердження, що начісування псує волосся, почасти правильне. Головне - не допускати типові помилки, які призводять до негативних наслідків:

  • не можна робити начісування, поки волосся не просохли, тому що вони дуже крихкі;
  • якщо на гребінці залишаються вирвані або зламані волосся - начіс робиться неправильно, потрібно змінити гребінець або характер рухів;
  • не рекомендується розчісувати начісування без використання пом'якшуючих речовин або бальзамів для поліпшення розчісування - половина зачіски може залишитися на гребінці.

Зачіска з начосом, зроблена з урахуванням вірних рад, повинна справити позитивне враження на всіх оточуючих.