Як чистити зуби в брекетах.

Вранці, ввечері і після прийняття їжі треба протягом 10 хвилин чистити зуби , дивлячись в дзеркало і користуючись орто-щіткою і однопучковим йоржиком. Використовуйте щітки протягом 2-3 місяців. Пасту для чистки зубів вибирайте з великим вмістом фтору, що робить зуби стійкими до карієсу.
Вам знадобиться
  • - спеціальна зубна щітка, що має V-подібне поглиблення в щетині
  • - йоржики для зубів
  • - флоси
Інструкція
1
Чистити зуби в брекетах починайте з верхньої щелепи. В першу чергу, за допомогою орто-щітки почистіть зовнішню поверхню зубів, до якої прикріплені брекети. Для цього виконуйте горизонтальні рухи щіткою з боку в бік уздовж дуги брекет-системи. Повторіть ті ж маніпуляції на нижній щелепі.
2
За допомогою зубного йоржика ретельно потріть кожен брекет і дотичні з ним поверхні зубів. Приділіть увагу зонам близько гачків, в яких залишається їжа і скупчується наліт. Почистіть частина зубів, прилеглу до ясен і десневую борозну.
3
йоржика обробіть всі простори під дугою системи брекетів, ретельно потріть проміжки між зубами.
4
Далі продовжуйте чистити зуби так, як ніби на них немає брекет-системи. Утримуючи щітку під кутом в 45 ° С по відношенню до ясен, тріть по 10 раз одночасно кожні два зуба скреготливими рухами. Це ж повторіть на внутрішній стороні зубів. Потім необхідно почистити жувальні поверхні.
5
На завершення чистки скористайтеся суперфлоссов. Простягайте зубну нитку в простір між зубами, тим самим очищаючи бічні частини зубів.
6
Для того щоб зміцнити зубну емаль, прополощіть рот водою, попередньо додавши в неї фтористий ополіскувач.
7
Перебуваючи поза домом, завжди майте при собі обидві зубні щітки і пасту.
8
Щоб перевірити, наскільки якісно ви чистите зуби , після чергової чистки нанесіть на поверхні зубів водний розчин йоду. Місця, забарвиться в коричневий колір, це зони, яким слід приділяти більше уваги.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=K-GdJPXl6Xo