Як удобрювати рослини.

Недолік якого-небудь мінералу або мікроелемента веде до погіршення зовнішнього вигляду рослин, що свідчить про початок захворювання. Запобігти його і дати можливість рослині нормально розвиватися допоможуть мінеральні добрива.
Інструкція
1
Правильно удобрювати рослини необхідно відповідно до їх потреб, виду і розміру. Рослини, що не мають періоду спокою, необхідно удобрювати в зимовий час, досить одного разу на місяць. Удобрювати рослини , що знаходяться в періоді активного росту треба не більше двох разів на місяць, якщо рослини швидкорослі, вистачить одного разу на тиждень, для медленнорастущих - раз на місяць.
2
Треба пам'ятати, що перегодовувати рослини добривами гірше, ніж їх недогодувати. Живильні речовини в надлишку можуть привести до загибелі рослин. Вони можуть зачахнути.
3
Сьогодні у продажу є багато різних добрив для кімнатних рослин. Нормальний ріст і розвиток рослини м забезпечує наявність в добривах азоту, фосфору і калію в потрібних пропорціях, а також інших мікро і макроелементів. Якщо рослина квітуче, вибирайте добрива з вмістом калію і фосфору, вони мають стимулюючу дію для росту нирок і насіння, для декоративнолиственное рослини необхідним є азот.
4
Удобрювати рослини в спеку не рекомендується, також треба, щоб добрива не потрапляли на листя і стебла. Концентрація добрив для молодих рослин не повинна бути високою. Ті рослини , які чутливі до солей треба теж підгодовувати розчином невеликої концентрації.
5
Не можна вносити добрива відразу після пересадки, а щоб не пошкодити коріння, полийте рослина перед тим, як удобрювати. Добрива працюватимуть ефективно, якщо рослини добре освітлені і ростуть при нормальній температурі.
6
Правильно удобрювати рослини рекомендується регулярно, оскільки брак харчування призводить до їх захворювання. Підгодовувати садовими добривами кімнатні рослини не слід через великий вміст у них карбонату кальцію, що може привести до поганих наслідків.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qcOFQh5ckgo