Як привчити себе до акуратності.

Акуратність - здатність працювати з будь-якими предметами швидко, точно, а після роботи розташовувати їх в такому зручному порядку, щоб згодом легко відновити роботу. Акуратний людина встигає набагато більше і практично не потребує переробленні роботи, оскільки навколо нього на робочому місці і в голові панує ідеальний порядок.
Інструкція
1
Почніть виховання акуратності з огляду свого робочого місця: чи всі предмети вам потрібні або без деяких ви могли б обійтися? Зайве відразу приберіть. Потрібні предмети розташуйте в коробках, Карандашница і підставках в такому порядку, в якому вони вам будуть потрібні: що потрібно постійно, ближче, що рідко - подалі. Запам'ятайте цей порядок і надалі виконуйте.
2
Під час роботи після користування кожним інструментом кладіть предмет точно туди, звідки брали. Зробіть над собою зусилля зараз, щоб не шукати предмет потім. Найстрашніший ворог в привчанні себе до акуратності - лінь. Але, якщо ви подолаєте себе, зобов'яжете і змусите, у вас все вийде.
3
Приведіть у такий же порядок книги, одяг, косметику і предмети гігієни. Книги можна розташовувати по жанрам, алфавітом або епосі, суть не в цьому: головне зараз - зв'язати кожен предмет з певним місцем.
4
Прибирайте предмети відразу після використання, а не «потім». Якщо ви зараз залишили тарілку з-під супу на комп'ютерному столі, вона буде вам заважати, плутатися в проводах, в підсумку в неї впаде який-небудь предмет техніки та в кращому випадку забрудниться. В гіршому буде коротке замикання і техніку доведеться викинути. Паперові документи після такого купання теж втратять цінність.
5
Постійно нагадуйте собі, які незручності вам приносить безлад на столі і яку свободу забезпечує порядок. День від дня звичка до акуратності зміцнюватиметься, в підсумку ви повністю опануєте собою.