Як зшити дитячі шорти. Зшити шорти дитині.

Настає літо, і пора змінити штанці дитини на шорти . Для цього зовсім не обов'язково бігти за ними в магазин. Розберемося, як зшити дитячі шорти своїми руками.
Вам знадобиться
  • - шматок трикотажної тканини
  • - сантиметр
  • - олівець
  • - швейні приналежності
Інструкція
1
Зшити дитячі шорти просто. Для цього можна знайти в домашніх запасах шматок трикотажної тканини. Перед початком роботи трикотаж необхідно випрати і висушити. Поки матеріал буде сохнути, знімаємо мірки з дитини, щоб зробити викрійку для пошиття шортів. Для створення креслення треба зняти мірку Від (окружність талії) = 28см і мірку Про (окружність стегон) = 31см.
2
Далі креслимо прямий кут, вершину якого позначаємо точкою Т. Ширина шортиків розраховується наступним чином: Про ділиться на 2 і додається 25, виходить 40,5 см. Для визначення відстані від точки кроку до талії (ТШ) ділиться Про на 2 і додається 4см, виходить 19,5 см. Відстань ШН - від лінії низу до точки кроку (для всіх розмірів), буде 12см.
3
Потім потрібно відкласти від точки Т 2см вгору і окреслити нову точку (Т2). Т1 і Т2 з'єднати лінією. Одержаний чотирикутник (Т2-Т1-Н1-Н) - це задня половинка шортиків.
4
Шл - місце для втачку ластовіци = 10см. Робити ластку потрібно у вигляді ромба, в якому СЛ буде 5см, а СШ 9см. Лінією бічних швів буде загальна лінія (Т1Н1) задньої і передньої половинок. Ластку втачівают в відрізок ШЛ.
5
По лінії ТШ сточуються передні половинки, а по лінії Т2Ш - задні. Для шорт на гумці необхідно зверху зробити припуск на 2см.
6
Утворені викрійки слід приколювати на виворітну сторону матеріалу і обводити, відступивши 1,5 - 2см на припуски. Для того щоб з'єднати деталі і обробити шви одночасно, краще працювати на оверлок. Інакше доведеться прострачивается шви двічі.
7
Розібравшись, як зшити дитячі шорти , слід взяти на замітку: - якщо шматок тканини великий, то її покласти слід вперекат; - крокові зрізи, середні і передні сточувати краще французьким швом; - нижні зрізи підшити швом вподгібку; - верхній зріз слід перегнути по наміченої лінії в сторону вивороту і зробити прострочити по верхньому сгібу.- вільний зріз на 0,5 см перегнути навиворіт і ще раз застрочити, залишивши 1см вільним для заведення гумки.