Як видалити дублі.

Після тривалого використання комп'ютера на ньому може накопичитися велика кількість однакових файлів, які можуть займати багато місця на жорсткому диску і при цьому бути абсолютно непотрібними. Диск можна і навіть потрібно час від часу очищати від подібного «сміття».
Інструкція
1
За допомогою стандартних засобів Windows пошук всіх дублів на жорсткому диску займе дуже багато часу і сил, тому цей варіант навряд чи когось зацікавить. А от скористатися спеціально розробленими для цієї мети програмами буде найбільш правильним рішенням.
2
Більшість програм, призначених для пошуку і видалення дублікатів файлів, платні. Однак якщо ви не бачите сенсу в оплаті процедури очищення свого комп'ютера від повторюваних файлів, можете скористатися і безкоштовним софтом, нічим не поступається своїм платним конкурентам. Спробуйте програму DupKiller, яку можна скачати на сайті www.dupkiller.net.
3
Запустіть програму після того, як вона буде завантажена і встановлена на ваш комп'ютер. В Windows 7 може з'явитися попередження про те, що додаток могло бути встановлено з помилками. Не звертайте на це увагу і натискайте кнопку «Ця програма встановлена правильно».
4
Перед тим, як ви потрапите в головне меню програми, вам буде запропоновано ознайомитися з порадами по використанню цього додатка. Можете їх почитати, а за відсутності такого бажання, проігнорувати цю пропозицію, натиснувши кнопку «Закрити».
5
В головному меню програми вам слід встановити прапорці для розділів жорсткого диска, на яких ви хотіли б виконати пошук. За замовчуванням пошук буде проведений по всьому жорсткому диску, і якщо вам це і потрібно, відразу натискайте кнопку «Сканувати».
6
Через деякий час, який буде залежати від розмірів вашого жорсткого диска, все дублікати файлів будуть знайдені і представлені у вигляді списку. Встановіть прапорці для файлів, які слід видалити, і натисніть кнопку «Видалити виділені файли». Програма зробить фізичне видалення вибраних файлів з жорсткого диска.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AwLn4TNBiik