Як відкрити свій фітнес-клуб.

Зараз майже кожен замислюється не тільки про красу духовної, але й про красу тіла. І попит народжує пропозицію. Ринок фітнес послуг один з найбільш швидкозростаючих у світі. І якщо ви вирішили відкрити свій фітнес-клуб , то вхід на цей ринок поки що відкрито досить широко.
Інструкція
1
Для початку ви повинні підібрати приміщення. Площа приміщення визначається виходячи з того, який набір послуг, надаватиме ваш фітнес-клуб . Буде потрібно багато місця для спорт-інвентарю: степ-платформ, гантелей матів, і т.д. Так само мають бути роздягали, санвузол, душові, кімната адміністрації та зали для занять фітнесом. Приміщення, повинно відповідати всім технічним і санітарним нормам. Категорично не підійде приміщення, де дуже низькі стелі, масивні несучі колони, які не завжди вдається обіграти в існуючих умовах, неможливість глобальної перепланування в незручному приміщенні і т.д.
2
Гарне обладнання для фітнес-клуб а грає важливу роль. Фітнес обладнання - це ваше основне засіб, і економити на ньому - блюзнірство. Якщо ви не хочете вічно ремонтувати свої тренажери, купите нові. Від китайських краще відмовитися. Вони, як правило, низької якості, а раптова поломка призведе до зайвих витрат і незручностей. Ви також можете звернутися до фахівця, який допоможе вибрати якісне обладнання. Адже ринок устаткування не такий вже і великий.
3
Не варто забувати і про персонал. Адже хороший клуб завжди відрізняє команда професіоналів. Зібрати її вам буде непросто, а утримати її ще складніше, але це того варто. З професіоналами працювати завжди набагато цікавіше. Саме колектив співробітників грає істотну роль в утриманні старої клієнтської бази та залученні нової.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HaEmfb7s_BA
Корисна порада
Чим більше сил, грошей і бажання ви вкладете у відкриття фітнес-клубу, тим більше він принесе вам прибутку в майбутньому.