Як дізнатися точний час в інтернеті. сервери точного часу росія.

Ступінь точності годин на інтернеті прийнято визначати в «годинних рівнях». Найвищий, перший рівень, синхронізований з найбільш точними годинами, наприклад, з атомним еталоном часу, системою GPS або ГЛОНАСС (Єдина Державна шкала часу РФ). Наступний по точності, другий рівень, синхронізується з одним із серверів рівня 1, і т.д. Сам процес синхронізації сьогодні здійснюється з використанням інтернету і локальних мереж і, звичайно, будь-який відвідувач інтернету може побачити в мережі час високого ступеня точності.
Інструкція
1
Щоб дізнатися точний час вам достатньо перейти на будь-який з сайтів, що надають таку услугу.Напрімер, сайт Головного метрологічного центру Державної служби часу - vniiftri.ru. Годинники з написом «Еталонне час Росії» в графічному і цифровому (включаючи мікросекунди) варіантах розміщені в правій частині сторінок сайта.Сайт direct-time.ru крім того, що покаже точне час, сам порівняє його з показаннями годин вашого комп'ютера, якщо клацнете посилання «Порівняйте час». На сайті worldtimeengine.com ви можете дізнатися точний час в якому або населеному пункті - починайте вводити його назву, а сайт спробує його вгадати. Потім натисніть кнопку "Get Time" і отримаєте точне час в цьому пункті, а на додаток ще масу інформації від часового поясу та дати закінчення «літнього часу», до супутникової карти місцевості.
2
Слід мати на увазі, що з настройками за замовчуванням операційна система вашого комп'ютера сама, без вашої участі, повинна синхронізувати час годин комп'ютера з часом інтернет-серверів точного часу. Якщо ця установка працює правильно, то у вас перед очима завжди є те час, яке ви хочете знайти в сеті.Двойним клацанням по годинах у своєму комп'ютері можна відкрити віконце настройки властивостей дати і часу. Включення синхронізації з часом інтернет-сервера знаходиться на вкладці «Час Інтернету» - там слід поставити позначку у написі «Виконувати синхронізацію з сервером часу в Інтернеті». В поле «Сервер» можна вибрати зі списку або вказати свій варіант сервера-джерела точного часу, а натиснувши кнопку «Оновити зараз» можна запустити позапланову синхронизацию.Синхронизация внутрішнього годинника комп'ютера з інтернет-часом здійснюється з використанням спрощеної версії спеціально для цього розробленого протоколу NTP (Network Time Protocol). Його головна особливість полягає в тому, що протокол дає можливість робити поправку на постійно мінливий час проходження сигналу від сервера до комп'ютера. Точність такої синхронізації може досягати однієї сотої секунди.
Нерідко у користувачів ПК виникає необхідність введення тимчасових обмежень для інтернет-з'єднання. Найчастіше це відбувається через бажання зменшити час знаходження дітей у всесвітній павутині. Тому так важливо знати способи установки подібного обмеження.
Інструкція
1
Складіть розклад знаходження дитини в інтернеті та задайте йому окрему обліковий запис для входу в ОС Windows. Потім скачайте, встановіть і запустіть програму Kaspersky CRYSTAL. Натисніть на кнопку «Батьківський контроль». Програма запросить вас ввести пароль, якщо ви раніше вже створювали його, введіть символи в спеціальне поле і натисніть кнопку ОК. При відсутності пароля, клікніть по відповідній кнопці для завдання пароля для батьківського контролю. Відкрийте вікно «Захист паролем» у групі «Область дії пароля». Відзначте галочкою «Налаштування параметрів програми». В поле «Новий пароль» впишіть свій код, в поле «Підтвердження пароля» підтвердіть правильність його введення. Натисніть кнопку ОК. Якщо Ви не хочете здавати пароль, натисніть кнопку «Закрити».
2
Перевірте активацію батьківського контролю у вкладці "Користувачі". У списку облікових записів натисніть на аккаунт дитини і на іконку «Налаштувати» над списком всіх записів. У вікні «Налаштування - Батьківський контроль для користувача» в групі «Інтернет» виберіть «Використання». Там же виберіть опцію «Включити». В групі «Обмеження» поставте відповідну галочку для встановлення ліміту використання мережі в бажані дні тижня в з'явилася таблиці. Налаштуйте доступ. Обмеження добового часу роботи відключіть.
3
Щоб обмежити час в інтернеті протягом доби при включеній опції "Включити", встановіть галочку «Обмежити добове час роботи», вкажіть сумарну добову тривалість роботи в годинах і хвилинах. Обмеження використання в перебігу тижня відключіть. Натисніть кнопку ОК. Щоб об'єднати попередні два способи обмеження, виберіть опції «Включити», «Обмежити використання у зазначені дні тижня» і «Обмежити добове час роботи» і зробіть настроювання згідно вищесказаним налаштувань. Натисніть кнопку ОК. Введіть запитуваний пароль і знову клікніть по кнопці ОК.