Як прибрати смугу в ворде. Як прибрати жирну смугу в ворде.

Практично кожен користувач текстового редактора Microsoft Office Word може розповісти про таку аномалії при наборі тексту, як чорна тонка смужка. З'являється вона, можна сказати, нізвідки, видалити її фактично неможливо. Походження цієї смужки невідомо, напевно, це недоробка коду програми. Іноді таку смугу можна побачити після збереження файлу або в файлах, які були передані за допомогою мережі інтернет. Засіб лікування цього захворювання все-таки існує.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Microsoft Office Word, будь-який інтернет-браузер.
Інструкція
1
Якщо після появи цієї смужки ви натиснете кнопку ¶ на стандартній панелі інструментів (недруковані знаки), після смужки ви не побачите жодних позначень. Смугу не можна виділити, навіть при виділенні всього тексту, вона ігнорується. Виходить, що це збій в коді. Щоб дізнатися справжню причину появи смуги, необхідно перевести сторінку в режим перегляду «Веб-документ» або зберегти весь текст як веб-сторінку.
2
Збережений документ слід відкрити в будь-якому інтернет-браузері. Виділіть фрагмент, де розташовується чорна смужка, натисніть правою кнопкою миші на виділенні, виберіть пункт «Перегляд коду елемента». Якщо ви не розбираєтеся в html-мові, просто знайдіть елемент. Після цього елемента буде значення border - це товщина лінії, яку ми не можемо видалити. Якщо це значення змінити на 0, тоді смужка повністю пропадає. Але це смужка була в веб-документі, а як зробити в звичайному документі таку ж операцію?
3
Виділіть текст, всередині якого знаходитиметься смужка, натисніть меню «Формат», потім пункт «Кордони і заливка». У вікні, виберіть тип «Ні» або «Ні кордону». Збережіть зміни, потім заново відкрийте файл. Відсутність смуги в документі каже про успішне її видаленні.
При введенні достатньої кількості символів «прочерк», «решітка» або «тире» (_, #, -) і наступному натисканні клавіші Enter, програма Microsoft Word може автоматично створити горизонтальну смугу, видалення якої здатне завдати чимало труднощів недосвідченому користувачеві.
Вам знадобиться
  • - Microsoft Word
Інструкція
1
Визначте тип лінії, що підлягає видаленню: намальована, вставлена або створена форматом.
2
Виконайте клік миші на намальованій лінії і натисніть кнопку Del для виконання операції видалення.
3
Використовуйте можливості контекстного меню для альтернативного методу видалення намальованої лінії, що викликається кліком правої кнопки миші на поле обраного об'єкта. Вкажіть команду «Вирізати» і натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди.Невозможность виділення вибраної лінії є показником того, що лінія не є намальованою.
4
Виділіть рядки до і після вставленої в Word лінії і натисніть функціональну клавішу Del для виконання операції видалення.
5
Додайте кілька довільних літер до і після лінії і повторіть спробу видалення.
6
Використовуйте можливості контекстного меню для альтернативного методу видалення вставленої лінії, що викликається кліком правої кнопки миші на поле обраного об'єкта. Вкажіть команду «Вирізати» і натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди.Невозможность виділення вибраної лінії є показником того, що лінія не є вставленої.
7
Розкрийте пункт меню «Кордони і заливка» у верхній панелі інструментів вікна програми Microsoft Word для ініціації видалення лінії, створеної форматом і виберіть параметр «Тип» - «ні» (без рамки) на закладках «Кордон» і «Сторінка ».
8
Виділіть текст разом з лінією при неудаляемості лінії і вкажіть пункт «до тексту» в параметрі «Застосувати» цього ж вікна.
9
Помістіть курсор миші під підлягає видаленню смугу і натисніть функціональну клавішу Shift. Продовжуючи утримувати клавішу Shift, натисніть клавішу з зображенням стрілки, спрямованої вгору. Дочекайтеся моменту виділення підлягає видалення смуги і натисніть клавішу Del.