Як збільшити свій обмін речовин.

Збільшити свій обмін речовин можливо, дотримуючись певних правил. Треба враховувати особливості харчування, його раціон, частоту і поєднання продуктів, збільшити фізичне навантаження, проводити загартовування і масаж тіла, поліпшити емоційний фон.
Вам знадобиться
  • - теїн чайного листя, кофеїн
  • - препарати йоду
  • - спеціальні косметичні засоби з сіллю
Інструкція
1
Отже, збільшити свій обмін речовин ви зможете, дотримуючись наступних рекомендацій: не голодувати. При недостатньому надходженні калорій в організм відбувається уповільнення обмін них процесів. Ви стаєте млявими, втомленими. Організм переходить в режим суворої економії та накопичення запасів на випадок майбутніх «голодовок».
2
Худніть повільно. При різкому зниженні ваги відбувається значне уповільнення обмін а речовин. Тільки поступове схуднення дозволить зберегти метаболізм на бажаному високому рівні.
3
Чи не пропускайте сніданок. Сніданок прискорює обмін речовин. Він включає систему витрачання енергії на повну потужність. Активізує мозкову діяльність.
4
Намагайтеся їсти частіше і невеликими порціями. Харчуйтеся п'ять разів на день. При вживанні їжі метаболічні процеси в організмі прискорюються. Ви привчаєте себе з'їдати невелику кількість їжі за один раз, не переїдати. Ваш шлунок зменшується, як і порція необхідна для відчуття насичення.
5
Враховуйте біоритми властиві людям і не приймайте їжу після 18 годин. Отримані організмом пізніше калорії не встигнуть витратитися і будуть відкладені в «запаси».
6
Пийте багато рідини. Вам необхідно випивати більше літра чистої води на добу. При розщепленні жирової клітковини в тканини виділяється величезна кількість токсинів, які повинні бути виведені з організму з сечею. Брак рідини перешкоджає їх виведенню, що в свою чергу гальмує розкладання жиру і процесів метаболізму.
7
Використовуйте природні стимулятори обмін а речовин. Це теїн чайного листя, кофеїн, гострі прянощі і білок.
8
Збільште споживання йоду. Пийте препарати йоду, їжте морську капусту. Швидкість обмін них процесів в організмі багато в чому залежить від функціонування щитовидної залози. При нестачі її йодовмісних гормонів відбувається уповільнення метаболізму.
9
поліпшила свій емоційний фон. Більше радійте, смійтеся. Це свого роду стрес для організму. В кров вихлюпуються речовин а, посилюючі обмін ні процеси.
10
Спіть мінімум 8 годин на добу. При глибокому сні в ваш організм виробляє гормон росту, що прискорює обмін речовин.
11
Збільште фізичні навантаження. Енергія витрачається в основному м'язовою тканиною. Кожне додаткове напруження м'язів буде приводити до спалювання калорій.
12
Займіться загартовуванням. Підійде обливання холодною водою або контрастний душ, купання в ополонці або проходження курсу кріотерапії. Холод змушує судини стискатися, після чого відбувається їх розширення, приплив крові до тканин і прискорення обмін а речовин.
13
розтирали сіллю. Використовуйте спеціальні косметичні засоби з сіллю або просто жорстку губку, змочену в сольовому розчині. Цей масаж відмінно стимулює кровообіг в тканинах.
14
Масаж стоп. Масажуйте стопи або просто ходіть босоніж. На ступнях знаходяться точки, стимуляція яких здатна прискорити процеси метаболізму.
Метаболізм - це всі процеси обмін речовин,, які відповідають в нашому організмі за переробку їжі в енергію, її витрачання і виведення з організму. Залежно від того, наскільки інтенсивний метаболізм, калорії можуть витрачатися або ж накопичуватися, утворюючи жирові відкладення.
Вам знадобиться
  • - зелений чай
  • - червоний перець
  • - молочні продукти
Інструкція
1
Пийте якомога більше зеленого чаю і чистої столової води, бо за нестачі рідини печінка не може в необхідному обсязі виробляти жовч, яка необхідна для розщеплення вступників в організм складних жирів, отже, це впливає на уповільнення метаболізму.
2
Згідно з даними досліджень, червоний перець на 23% сприяє поліпшенню процесів травлення, тому регулярно вживайте його в їжу.
3
Якщо у вас є можливість, щодня вживайте молочні продукти і молоко, які значно збільшать ваш обмін речовин і допоможуть організму активно спалювати зайві жири.
4
Хороші помічники в тому, щоб ви могли збільшити свій метаболізм - сніданки, під час яких організм активізує травлення. Саме тому сніданки настільки важливі для підтримки ваги в межах норми.
5
Щоб обмін речовин протягом дня був активний як можна довше - харчуйтеся по 5-6 раз, але невеликими порціями.
6
Відмовтеся від виснажливих дієт. Якщо ви будете голодувати, то організм буде змушений сповільнити всі процеси, в тому числі і метаболізм. Після закінчення подібної дієти організм почне накопичувати жирові відкладення на випадок повторної голодовки. Саме тому зберегти результати, отримані шляхом виснажливої дієти практично неможливо.
7
Постарайтеся якомога менше нервувати і не піддаватися стресам, так як вони не тільки негативно відбиваються на вашому самопочутті, але і уповільнюють обмін речовин.
8
Ви можете збільшити свій метаболізм різними фізичними навантаженнями і заняттями спортом. Однак при цьому необхідно враховувати, що з часом організм звикає до одноманітним навантажень. Тому чергуйте різні види фізичної активності, наприклад, заняття в тренажерному залі з аеробікою, плавання з бігом, ходьбу з гімнастикою або танцями.