Як прибрати жирову складку живота.

На жаль, схуднути - ще не означає знайти бажані форми. Багатьом дівчатам, сбросившим пристойну кількість кілограмів, як і раніше не подобається своя фігура. Деякі зони так і залишилися далекими від досконалості. І найбільш проблемною ділянкою найчастіше буває живіт. Ненависна складка жиру ніяк не хоче зникати. Втім, позбутися її можна; терпіння і труд, як відомо, допомагають в будь-якій ситуації.
Вам знадобиться
  • Терпіння і завзятість.
Інструкція
1
Щоб прибрати жирову складку з талії, потрібно зміцнити м'язи живота. Як правило, всі вправи на прес, робляться в положення лежачи.
2
1. Лежачи на спині, затисніть подушку або книгу між ступнями. Руки зігніть в ліктях і покладіть під голову. Ноги підтягуйте до живота, згинаючи в колінах, як при їзді на велосипеді.
3
2. Ляжте на спину. Руки з книгами тримаєте над головою і переміщайте корпус з положення лежачи, в положення сидячи. Нахиляйтеся, поки не торкнетеся книгами пальців ніг.
4
3. Сядьте на підлогу і злегка зігніть ноги в колінах; руки тримаєте витягнутими перед собою. З положення сидячи переміщайтеся вперед, використовуючи тільки м'язи сідниць, не відриваючи п'ять від підлоги.
5
4. Початкове положення - лежачи. Ноги трохи зігніть в колінах і злегка розставте. Руки покладіть на потилицю і повільно переходите з положення лежачи в положення сидячи.
6
5. Лежачи на спині, затисніть між ступнями книгу. Руки розведіть в сторони. Ноги піднімайте і відводите в сторону доти, поки книжкою не торкнетеся пальців спочатку лівою, а потім правої руки.
7
6. Ляжте на спину, руки покладіть вздовж тулуба. Обома ногами пишіть в повітрі числа від одного, до дев'яти.
8
Всі вправи краще робити по п'ять разів, в три підходи. Для посилення ефекту, можна скористатися зігріваючим поясом або целофановою плівкою. Тоді результату ви досягнете швидше.
9
Щоденне виконання вправ допоможе прибрати жирову складку з живота. Головне, не переставати займатися.
Зверніть увагу
Вправи на прес потрібно чергувати з вправами для спини.
Корисна порада
Щоденний масаж допоможе зробити талію красивою.