Як робити пучок. Як зробити правильно пучок.

Пучок - це перша за популярністю зачісок у жінок з довгим волоссям. Це місце пучок по праву завоював завдяки різноманітності укладок і універсальності приводів його зробити - від світського прийому до банального домашнього дня. Цей вид укладання дуже йде жінкам з довгою шиєю, підкреслює красу скул.

Робити пучок правильно дуже легко - достатньо зібрати волосся на маківці або потилиці у хвіст, закріпити гумкою або шпилькою, потім волосся або просто обкручуються навколо основи хвоста, або з пасом створюється зачіска, за допомогою невидимок, шпильок і заколок пучок закріплюється по контуру укладкі.Пучок є універсальною зачіскою для жінок різного віку: молоді дівчата можуть зробити кручений пучок з розпатланим пасмами, а серйозні жінки солідного віку воліють строгі форми звичайного тугого пучка на затилке.Пучок можна просто закріпити невидимками, але для більш урочистого заходи приколюють красиву заколку або ошатний гребень.Для жінок і дівчат з негустими або недовгими волоссям рекомендується всередину пучка покласти шиньйон або поролон, щоб зробити пучок об'ємніше.

Як робиться пучок

Пучок - це досить універсальна зачіска, тому робити пучок можна так, як підказує фантазія, а також виходячи з наявних прикрас або ж просто по настроенію.Вот основні способи оформлення пучків: 1. Пучок свободний.Отлічается від звичайного тим, що волосся не стягуються туго в хвіст. Для початку слід нанести на волосся закріплює засіб для укладання й зібрати хвіст, утримуючи його однією рукою. Іншою рукою послабляємо натяг волосся спереду і закріплюємо все лаком. І вже після цього закріплюємо хвіст будь-якої висоти (від верхівки до потилиці) і формуємо сам пучок в будь-якому віде.2. Пучок перекрученний.На волосся наноситься гель або мус для укладання. Волосся зачісуємо назад і формуємо хвіст. Надалі можна весь хвіст волосся укладати навколо підстави, одночасно перекручуючи його. Другий варіант, не менш популярний і красивий, - розділити хвіст на пасма і закручуючи кожну навколо осі і навколо підстави пучка закріплювати окремо, формуючи пріческу.Еще один варіант - перекручувати пасма навколо один одного, навколо пучка, закріплюючи хвостики у вільному положенні. Цей варіант настільки різноманітний, що повторитися тут дуже складно, кожен раз пучок буде виглядати по-другому.3. Пучок праворуч або слева.Тоже вельми популярний останнім часом спосіб формування пучка. Волосся розділяються на глибокий бічний проділ, збираються в хвіст і добре закріплюються. Надалі можна застосувати способи оформлення пучка з перших двох варіантів - від випуску прядок до перекручування кісок.