Як зробити акрил.

Нарощування нігтів в домашніх умовах бажано робити гелем. Цей матеріал легше в освоєнні і «прощає» дрібні огріхи. Акрил ж вимагає більш високого професіоналізму від майстра. Освоївши нарощування, ви не тільки заощадите свої гроші, але і пізніше зможете заробляти на цьому.
Вам знадобиться
 • - акрилова пудра;
 • - ліквід;
 • - праймер;
 • -дезінфектор;
 • - форми;
 • - обезжириватель;
 • - пензлик;
 • -пілочкі, полірування.
Інструкція
1
Все інгредієнти набувають у спеціальних магазинах, які, як правило, розташовані при навчальних центрах. Вартість одного комплекту близько 150 $, для своїх випускників центри зазвичай організовують дисконтну систему, всім же «чужим» доводиться через це переплачувати. Рекомендуємо сходити хоча б раз в такий центр на навчальний нарощування в якості моделі за символічну плату. Там ви не тільки будете спостерігати весь процес роботи з акрилом, але і почуєте рекомендації майстра своїм учням, що дуже цінно.
2
Підготовка нігтів. Оброблювані руки потрібно вимити і очистити дезинфектором. Знімається тонкий шар нігтя для додання йому шорсткості за допомогою великої пилки. Рухи легкі по лініях росту нігтів. Так адгезія з матеріалом буде набагато вище. За допомогою дрібної пилки відсувається кутікула.Затем ніготь обезжиривается і на нього наноситься шар рідини, яка стане проміжним шаром між нігтем і акрилом. Це так званий праймер. З ним головне не переборщити. Не допускайте його потрапляння на шкіру.
3
Надягання форми. Розташовуючи форму під нігтем, зігніть її. Важливо, щоб вона перебувала точно під куточками, щоб в майбутньому ніготь швидко не зламався. Притисніть форму і закріпіть її в центрі пальця. З'єднуйте кінчики форми, стежачи, щоб форма була природно вигнута. Коли буде надіта форма, наноситься новий тонкий шар праймера.
4
Нанесення акрилу. Акрил і ліквідує з'єднують лише на цьому етапі. Шарик білого акрилу візьміть пензлем і розподіліть по поверхні форми. Змочіть кисть в ліквід і сформуйте лінію «усмішки», обов'язково вирівняйте бічні сторони і сам кінчик нарощеного нігтя. Шарик рожевого акрилу наносять вже на сам ніготь. Пензликом ніготь вирівнюється. Чим акуратніше завдано акрил, тим менше зусиль доведеться застосовувати при фінішній обробці.
5
Фінішна обробка. Після висихання нігтя форми знімають і приступають до вирівнювання. Починати потрібно з великої пилки і закінчувати поліруванням. Наприкінці необхідно нанести фінішний прозорий лак і після його висихання можна приступати до розпису нігтя.
Якщо ванна за довгі роки служби отримала відколи емалі і на ній утворилася стійка іржа, значить, настав час її змінювати. Купівля нової ванни коштує недешево і установка - справа клопітка. Оптимальним виходом є реставрація рідким акрилом або покупка акрилового вкладиша в стару ванну . В обох випадках робота не займає багато часу, а ванна виглядає абсолютно новою.
Вам знадобиться
 • 1) рідкий акрил;
 • 2) затверджувач;
 • 3) шпатель гумовий.
Інструкція
1
Зачистіть всю ванну від іржі і емалевого блиску за допомогою дрилі і наждачного круга. Працюйте в респіраторі і захисних окулярах. Акуратно приберіть пил і змийте залишки її водою. Просушіть ванну феном і знежирте при необхідності. Ванна підготовлена для заливки акрилом або установки акрилового вкладиша.
2
Заізолюйте і заглушите слив і перелив, щоб уникнути попадання рідкого акрилу в каналізацію. Розведіть рідкий акрил з затверджувачем і поставте ємність з акрилом в ванну для зручності роботи. З ємності з-під затверджувача зробіть лійку для акрилу, з якої будете заливати ванну , для цього відріжте під кутом верхню частину ємності.
3
Застелите підлогу і оклейте стіни у зовнішніх кутів ванни газетою, щоб не забруднити їх рідким акрилом. Руки захистіть гумовими рукавичками. Починайте заливати ванну з бортів, акрил під власною вагою стікає в ванну ю, утворюючи ідеально рівну поверхню.
4
За допомогою шпателя заповнюють не залиті місця на бортах і вирівнюйте дно ванни. Через дві години зніміть ізоляцію з зливу і переливу, поміняйте решітки. Через 36 годин можете користуватися ванною. Термін служби відреставрованої рідким акрилом ванни становить 10-15 років.
Зверніть увагу
Акрилові ванни добре тримають тепло, вода в них не остигає в плині часа.Вода в акрилову ванну наливається бесшумно.На акрилі не затримується іржа та інші забруднення, все легко відмивається звичайним засобом для миття посуду.
Корисна порада
Роботу по заливці і вирівнюванню рідкого акрилу потрібно виконувати досить швидко, так як він застигає. Тому краще запросіть майстра по реставрації ванн.Прі установці акрилового вкладиша знімайте по бортах ванни укоси з плитки, щоб якісно встановити вкладиш і в процесі користування ванною під нього не потрапляла вода.