Як збільшити кеш браузера. Як збільшити розмір сховища cookies chrome.

Якщо у вас не надто висока швидкість підключення до мережі інтернет, то розмір кешу браузера буде мати велике значення. Кеш браузера - це тимчасове сховище на жорсткому диску, куди записуються всі відвідані вами сторінки, включаючи переглянуті відеоролики, фотографії і так далі. Завдяки цьому сховищу повторно популярні сторінки завантажуються набагато швидше. Якщо під функцію кешування відведено не так багато місця, то кеш буде часто оновлюватися, що може позначитися на зручності роботи в мережі. Щоб збільшити розмір кешу браузера, необхідно провести його налаштування.
Інструкція
1
Якщо ви користуєтеся браузером Firefox, відкрийте вікно налаштувань, перейдіть у вкладку «Додаткові», потім «Мережа». Встановіть галочку на пункті «Вимкнути автоматичне керування кешем» і задайте кількість мегабайт на диску яке буде використано під кеш.
2
Якщо ви є користувачем браузера Opera, то у вікні налаштувань вам потрібно перейти у вкладку «Додатково», в меню зліва вибрати пункт «Історія» та задати розмір простору під кеш. Тут же можна встановити галочку на пункті «Очищати при виході». Це корисно для чистки папки з кешем від старих, невикористовуваних файлів, але має на увазі нове її наповнення при наступному запуску браузера.
3
Для настройки кешу в браузері Internet Explorer відкрийте вікно «Властивості оглядача», перейдіть у вкладку «Загальні», в розділі «Історія перегляду» натисніть кнопку «Параметри». У вікні "Параметри тимчасових файлів і журналів» задайте необхідний розмір кешу . Також тут можна вказати спосіб оновлення збережених сторінок.