Як заправити газовий балон. Як заправити газом балон від плити.

Газові плити користуються попитом серед споживачів. Причин тому багато: перебої з електроенергією або її відсутність, швидкість приготування їжі та інші. Але тільки от газ в балонах має властивості закінчуватися і його доводиться заправляти. Купувати новий з газом невигідно, ціна самого балона досить висока, тому простіше його заправити.
Інструкція
1
Якщо у вас балон нового зразка з наявним на ньому вентилем, зверніться на звичайну АГЗС. Вам справлять заправку газом буквально за кілька хвилин. Володарів балон старого зразка чекає розчарування, на жаль, заправляти їх на заправних станціях заборонено законом, який правда деколи порушується. У кожному разі, спробувати щастя все-таки варто.
2
Зверніться в спеціалізований пункт зміни балонів. Жителям сіл і сіл попередньо потрібно виписати і оплатити зміну балона на пошті або в сільській раді (залежить від регіону проживання). Зміну по записи роблять протягом 2 тижнів, іноді раніше. В містах в пунктах зміни ви можете зробити заміну порожнього балона на повний в будь-який день. Але і тут є один мінус. Часто при зміні дають балон з поганим вентилем, тому зверніть на це увагу. В пунктах заміни НЕ заправляють, а міняють, так що зі своїм рідним балоном вам доведеться розлучитися.
3
Маючи старий газовий балон не засмучуйтеся, адже проблеми із заправкою цілком розв'язувані. Купіть вентиль і редуктор, встановіть їх на порожній балон відповідно до малюнком, який до них додається, і можете сміливо звертатися на будь-яку заправну станцію. Вам справлять заправку на цілком законних підставах, адже встановлювати редуктор і вентиль не заборонено за законом.
Корисна порада
Після заправки щільно закрутіть вентиль на балоні, інакше можете повернутися додому без покупки.