Як зшити одяг для ляльки барбі. Як зшити маленьку одяг для лялечок відео.

Шиття ляльок і одягу для них - дуже кропіткий, але захопливий працю. Ляльки Барбі, чиє тіло максимально наближене до людського, допомагають реалізувати свої найсміливіші мрії, хай у такому мініатюрному варіанті. Оволодіти мистецтвом шиття під силу будь рукодільниці.
Інструкція
1
Матеріалом для лялькового одягу можуть бути залишки будь-яких тканин, хутра, шкіри, одяг самих дітей, яка стала їм мала. Також можна використовувати зразки, які багато фірм випускають в каталогах. Саме так видобуваються ексклюзивні відрізи тканин в кількості, достатній для одного плаття або шубки. Кращими тканинами для одягу Барбі вважаються бавовна, шерсть, льон, тонкий трикотаж, мереживо і шовк. Перед тим, як кроїти, тканину потрібно випрати і попрасувати. Для обробки бальних, вечірніх суконь ляльок ідеально підійде бісер, стеклярус, тонкі атласні стрічки.
2
Основні розміри фігурки ляльки Барбі (вони можуть варіюватися в позначених межах): Зріст - 29 см; Обхват грудей (Ог) - 13-14 см; Ширина над грудьми (СГ1) - 6,5 см; Ширина по грудях (СГ2) - 7,5-8 см; Обхват талії (Від) - 8 см; Обхват стегон (Про) - 12,5-13 см; Довжина ноги з внутрішньої сторони до щиколотки 13-13,5 см; Довжина руки по зовнішній стороні 8-9 см; Довжина від шиї до талії (АТ) 6-6,5 см;
3
Для створення викрійки можна користуватися як спеціальними виданнями для ляльок, так і звичайними викрійками «для дорослих». При цьому потрібно буде лише підігнати викрійку під параметри Барбі. На інтернет-ресурсах можна знайти багато викрійок, створених умелица, а також спеціальних програм. Вибирайте спочатку нескладну викрійку з мінімумом деталей. Викроювати слід крейдою або тонким маркером.
4
Основна проблема, з якою стикаються при шиття одягу для Барбі - це зшивання дрібних деталей, а також Втачіваніе рукавів в пройму. Робити це краще вручну не так на машинці. Спочатку сумістите рукав і пройму, закріпіть його в чотирьох точках, які не дадуть рукаву зміститися. Тільки після цього пришивайте рукав до проймі вкруговую. Краї рукавів, подолу сукні і всіх відкритих зрізів легко обробити за допомогою готової косою бейки або стрічки: край зрізу загинається, накладається стрічка і прошивається.