Як робити дреди.

Назва «дреди» переводяться як «жахливі локони». За повір'ями ямайських растаманів, коли настане кінець світу, їх бог Джа за ці локони витягне їх на небо. Ця зачіска стала вельми популярна завдяки Бобу Марлі - самому знаменитому музиканту Ямайки.

Другими творцями дредів вважаються ефіопські відлюдники, які усамітнювалися в горах. Їх волосся не знали ні мила, ні гребінця, збивалися Колтун і так отрасталі.Есть багато методів плетіння дредів, але враховуючи складність цього процесу, краще звернутися до досвідченого майстра або достатньо довгий час потренуватися робити дреди на штучних волоссі або шерсті.Чтоби зробити вдалі дреди , бажано відростити волосся до 15 см і більше, тому як після формування довжина дреди зменшується на одну третину. Як варіант можна подовжити своє волосся штучними або ж додати в дреди шерсть. Асортимент матеріалів дуже широкий, як і колірна гамма - можна навіть вибрати неонові або світяться в темноте.Не рекомендується плести дреди на фарбовані або ламке волосся - це їх ще більше зіпсує.

Підготовка волосся до плетіння дредів

Перед тим, як робити дреди, необхідно продумати кількість готових дредів і їх форму. Чим більше буде їх кількість, тим тонше вони виходять. Оптимальна кількість дредів - від 25 до 50 шт., В залежності від густоти волосся. Форму готових дредів можна вибрати будь-яку - від трикутників до багатокутників. Зазвичай вибирають квадрати або пятіугольнікі.За добу до початку плетіння потрібно вимити голову шампунем без кондиціонера або милом, щоб волосся не були гладкі і їх можна було легко спутать.Непосредственно перед формуванням дредів волосся поділяють по сегментам і закріплюють біля основи гумками. Важливо, щоб пасма з одного сегмента не потрапили в сусідній, інакше не уникнути зрощування дредів у корней.Імеет сенс заздалегідь вирішити, як фіксувати кінчики дредів: можна залишити кінці вільними, а можна вплести кінчики в сам дред за допомогою гачка.

Способи робити дреди

Існує декілька способів робити дреди залежно від наявних матеріалів та досвіду:

  • плести їх гачком або руками - це найбільш швидкий і безболісний метод;
  • скручувати пасма, скачувати і розривати їх;
  • можна залишити своє волосся в спокої на 2-3 роки, тільки допомагаючи формуватися Скачати пряди, але мало у кого вистачає терпіння на цей метод;
  • можна начесать дреди з допомогою спеціального гребінця і воску для дредів;
  • можна натерти волосся вовняною тканиною або щіткою з натуральною щетиною, поки не з'являться поплутані пасма - це найшкідливіший для волосся спосіб, якщо дреди не вдалися, їх доведеться обрізати;
  • можна завити дреди в салоні за допомогою хімії;
  • можна подовжити своє волосся в дреди штучними волоссям (канекалона) або ж повстю, великий плюс - своє волосся не так пошкоджуються і можна вибрати матеріали різного кольору - від натуральних до неонових.