Як зменшити обсяг рук. Як зменшити обсяг рук вправи.

Зайвий жир на руках не радує око? Все тіло у відносно пристойній формі, але що ж зробити з руками, як же зменшити їх об'єм? Якщо ви також ставите цими питаннями, прочитайте статтю нижче.
Інструкція
1
Складіть правильну дієту. Зайвий жир завжди прибирають комплексно - тренування + дієта. Уріжте калорійність харчування. Більше вуглеводів з ранку, мінімум на вечір. Фрукти і овочі зробіть значною частиною раціону.
2
Робіть вправи з гантелями. Купіть невеликі гантелі - 500 г, і робіть з ними різні вправи. Наприклад, махи руками, повільно і долго.Также можете робити махи руками і без гантелей, зможете без них махати медленней і дольше.Кроме махів гантелями, робіть жим руками, підтягування та віджимання. В принципі, підійдуть будь-які вправи, де задіяні руки. Тільки не робіть велику вагу, тому що можна додати об'єм за рахунок м'язів.
3
Робіть масаж. Масаж для зменшення обсягу рук може бути менш ефективний, ніж вправи з гантелями, але теж дає якийсь результат. Просіть кого-небудь робити вам масаж рук, бажано з медом.
4
Використовуйте подтягивающий крем. Це рішення теж можна використовувати в комплексі з попередніми рішеннями. Якщо не подобається крем, можете використовувати ліфтинг-лосьйон.
5
Вирушайте в душ після тренувань. Контрастний душ благотворно позначиться на вашій шкірі. Також можете гарненько пройтися по рукам мочалкою. Цим ви теж будете стимулювати пружність шкіри рук.
6
Ліпосакція - крайній захід. Якщо вам ліньки робити вправи, від масажів і кремів ви не отримуєте ніякого ефекту, душ контрастний не переносите, то залишається єдиний вихід - звертатися до хірургу.Однако варто пам'ятати, що лінь - приятель жиру. І якщо ви хірургічно відкачали собі жир з рук, ніщо не завадить вам назад його набрати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XYHhSPtAMOU