Як прибрати тіні на ярликах. Як зробити ярлики з тінню.

Є кілька способів, як прибрати тіні на ярликах. Це можна зробити без радикальних заходів - переустановлення системи або повернення до точки відновлення. Для того, щоб прибрати тіні на ярликах робочого столу, потрібно лише добре орієнтуватися в налаштуваннях свого комп'ютера.
Інструкція
1
Першим ділом натисніть правою клавішею миші на значок "Мій комп'ютер" і виберіть "Властивості". У вікні, перейдіть по вкладці "Додатково". У виниклому списку "Візуальні ефекти" необхідно поставити галочку навпроти "Відкидання тіней значками на робочому столі". Після чого збережіть налаштування і закрийте вікно властивостей комп'ютера.
2
До списку візуальних ефектів можна добратися і іншим шляхом. Для цього в меню "Пуск" зайдіть в "Панель управління". В цьому вікні виберіть розділ "Система" і перейдіть по вкладці "Додатково". У підрозділі "Швидкодія" клікніть на кнопку "Параметри". Таким чином, ви зайшли в закладку "Візуальні ефекти", де відзначаєте галочкою "Відкидання тіней значками на робочому столі". Можете також вибрати "Відновити значення за замовчуванням", якщо вас влаштовують такі настройки. Не забувайте зберігати всі внесені зміни, якщо це того вимагає.
3
Досить часто буває таке, що після всіх цих операцій ніяких змін не відбувається. В цьому випадку наступне, що вам потрібно зробити, це знову зайти через меню "Пуск" в "Панель управління" і вибрати розділ "Екран". Потім необхідно пройти по вкладці "Робочий стіл" і відкрити "Налаштування робочого столу". В з'явилася закладці "Веб" прибрати всі (!) Без винятку галочки. Після чого тіні на ярликах зникнуть. Якщо цього не сталося, то, швидше за все, на вашому робочому столі встановлена анімація. Щоб досягти бажаного результату, вам варто відключити її і перезавантажити систему.
Корисна порада
За умови точного виконання викладених тут інструкцій ви зможете домогтися очікуваного ефекту. І для цього вам не потрібно заводити новий обліковий запис або встановлювати на свій комп'ютер різноманітні утиліти або програми, що обіцяють виправити вигляд вашого робочого столу.