Як встановлювати png іконки.

Замислившись про зміну стандартних значків додатків, ви неодмінно зверніть увагу на те, що більша частина іконок, які можна знайти в інтернеті, виконана у форматі, який не підтримує Windows для цих цілей, а саме в PNG. Вирішення цієї проблеми є і воно досить просте.
Інструкція
1
Оскільки стандартні засоби Windows передбачають можливість установки як іконок зображення у форматі ICO, буде цілком логічно перетворити PNG-іконку в підходящий системі формат. Для цього скористайтеся одним з безкоштовних онлайн-конвертерів, призначених спеціально для цієї мети: www.convertico.com або www.converticon.com.
2
Незважаючи на відсутність російської мови в інтерфейсі, користувачеві, не знайомій з англійською, буде не важко здійснити конвертацію. Знадобиться всього лише вказати доступ до PNG-файлу на комп'ютері, натиснути кнопку Convert (або Export) і зберегти отриману ICO-іконку на жорсткому диску.
3
Наступним дією буде виконання установки. Для цього клацніть правою кнопкою миші на ярлик програми або папки та виберіть команду «Властивості» в контекстному меню. На вкладці «Ярлик» (для ярликів) або «Налаштування» (для папок) натисніть на кнопку «Змінити значок» і вкажіть шлях до файлу, який ви до цього перетворили в ICO. Натисніть кнопку «ОК» для завершення, після чого зміни вступлять в силу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kgIdgknVkzk
Не можна сказати, що операційна система Windows дозволяє повністю налаштувати свій зовнішній вигляд, але іконку поміняти вам ніщо не завадить. Зробити це можна за допомогою деяких маніпуляцій з властивостями ярлика.
Інструкція
1
Конвертуйте свою іконку з формату PNG в формат ICO. Це потрібно з тієї причини, що операційна система вимагає від іконок саме формат ICO. Для цього зайдіть на сайт favicon.ru і натисніть на кнопку «Виберіть файл». У вікні, вкажіть шлях до іконки (її розмір не повинен перевищувати 300 кілобайт) і натисніть "Відкрити". Натисніть на кнопку «Створити favicon.ico!». Відкриється нова сторінка, в центрі якої буде синя гіперпосилання з написом «Завантажити favicon.ico!», Клікніть по ній і збережіть іконку в потрібне місце. Цей сайт більш не знадобиться, можна його закрити.
2
Встановіть іконку. Зробити це можна кількома способами залежно від того, іконку чого ви хочете поміняти. Якщо це папка, клікніть по ній правою кнопкою миші, потім клацніть «Властивість»> «Налаштування»> «Змінити значок», вкажіть шлях до іконки і натисніть ОК. Якщо це будь-який інший ярлик, клацніть по ньому правою кнопкою миші і в меню натисніть «Властивість»> «Ярлик»> «Змінити значок». Далі вкажіть шлях до ікони і клікніть ОК.
3
Крім того, є швидший спосіб міняти іконки об'єктів, які знаходяться на робочому столі. Але не всі, а тільки ті, які існують там з самого початку: «Мій комп'ютер», порожня і повна «Кошик», «Мережа» і пр.
4
Якщо ваша операційна система Windows 7, клацніть правою мишкою у вільному місці робочого столу і в меню виберіть "Персоналізація"> «Зміна значків робочого столу». Далі в центральній частині вікна виберіть об'єкт, іконку якого ви хочете поміняти, натисніть на «Змінити значок», вкажіть шлях до іконки і натисніть ОК.
5
Якщо ваша ОС - це Windows XP, то також клікніть правою кнопкою миші по вільному місцю робочого столу, а потім «Властивості»> «Робочий стіл»> «Налаштування робочого столу». Далі натисніть на «Змінити значок», виберіть іконку і ОК.