Як оцінити продавця.

Оцінка продавця - справа не тільки роботодавця, але і покупця. Багатьом не подобається, що частина продавців в магазині не може дати грамотної консультації. В результаті ви купуєте не зовсім те, що хотіли. Як же знайти того продавця , який би зміг бути вам корисний?
Інструкція
1
Зверніть увагу на привітання продавця . Хороший продавець повинен бути ввічливим, тому дивіться, привітається він з вами. За одягом зустрічають, проте одяг у продавців в фірмових магазинах однакова, а ввічливість - не завжди.
2
Зверніть увагу на зовнішній вигляд продавця . Як говорилося вище, одяг у всіх продавців приблизно однакова, але варто звернути увагу на деталі. Подивіться, наскільки охайно виглядає його одяг. Пом'ята вона чи брудна, заправлена чи ні? Одяг може багато сказати про акуратність продавця .
3
Спокійно освоюйтеся в магазині самостійно. Хороший продавець не буде вам докучати нав'язливістю. Завдяки цьому ви зможете самостійно визначитися з тим, що хочете вибрати. Нав'язливість же продавців часто може відлякати покупців і ті зовсім не стануть нічого купувати.
4
Озирніться довкола. Хороший продавець повинен знаходитися завжди в полі зору покупця, щоб бути готовим допомогти в потрібну хвилину. Іноді буває так, що товар вибрали, ніхто вам не заважав цього зробити, але ніхто і не збирається оформляти вам покупку. Якщо доводиться чекати хоча б кілька хвилин, слід вибрати для покупки інший магазин, з спритнішими продавця ми.
5
Зверніть увагу на навідні запитання. Хороший продавець повинен з'ясувати ваші потреби, перш ніж пропонувати вам якийсь товар. Якщо ж продавець без всяких розпитувань пропонує вам яку-небудь марку товару, це виглядає, щонайменше, дивно. Так що якщо ваш продавець недосвідчений, самі сформулюйте свої побажання до товару, щоб він допоміг вам з вибором.
6
Слідкуйте, скільки товарів на вибір запропонує вам продавець. Хороший продавець, вислухавши ваші побажання, запропонує вам на вибір не більше трьох-чотирьох моделей. Якщо запропонованих моделей буде більше чотирьох або мене трьох, це означатиме, що консультант не дуже професійний. Або в магазині занадто скромний вибір.