Як зшити спідницю для дитини. зшити спідничку для саду.

Що люблять дівчатка найбільше? Звичайно, покрасуватися перед дзеркалом. Зшийте їй спідничку-сонце, крутитися в якій одне задоволення. Часу на її створення ви витратите небагато, зате радості у дівчинки буде хоч відбавляй.
Вам знадобиться
  • Тканина для спідниці;
  • флізелін;
  • ножиці, голка, нитки;
  • портняжная стрічка;
  • викрійка;
  • резинка шириною 2,5 см
Інструкція
1
Побудова викрійки. Оскільки спідниця-сонце являє собою коло з отвором посередині, потрібно розрахувати внутрішній і зовнішній радіус. Для цього виміряйте у дівчинки обсяг стегон (ОС) і визначте потрібну довжину спідниці (ДІ). Тепер необхідно розрахувати внутрішній і зовнішній радіус спідниці. Виходячи з отриманих розмірів, розрахуйте внутрішній радіус за формулою R1 = (ОБ + 5)/6,28, а зовнішній радіус за формулою R2 = ДІ + R1.
2
Переклад викрійки на тканину. Більш вмілі майстрині будують креслення спідниці-сонця прямо на тканині. Не маючи належного досвіду, можна спочатку зробити викрійку на кальці або ватмані. Аркуш паперу згинається навпіл і на ньому викреслюють півколо. Перед тим, як розкроювати тканину, її необхідно випрати і пропрасувати з отпарівателем. Тканина розкладають в один шар і на ній розміщують викрійку. Щоб зробити пояс, потрібно по косій викроїти прямокутну смугу шириною 6 см і довжиною, рівній ПРО + 5 см. Не забувайте скрізь залишати припуск на шов не менше 1 см.
3
Зшивання деталей. Якщо ви відразу викроїли повне коло, то необхідно лише обробити шви оверлоком, підігнути низ і прострочити. Пояс складають вздовж навпіл. Якщо тканина тонка, то використовуйте щільний флізелін, який спочатку приутюживают з виворітного боку. Складений пояс пропрасувати, запрасувати припуски всередину. Потім вкладіть спідницю в пояс і стачайте, залишивши невеликий отвір під гумку. Вставте широку гумку і отгладьте виріб. Спідниця-сонце готова.