Як робити маску для волосся.

Про гарні волоссі мріє кожна жінка. Добре, якщо вони такі від природи. Але найчастіше доводиться прикладати масу зусиль, щоб волосся виглядали красиво і доглянуто. Добре, якщо є можливість відвідати перукаря. Тоді частина проблем вирішується за його допомогою. Але якщо такої можливості немає, не варто засмучуватися, оскільки завжди можна самостійно робити маску для волосся, значно поліпшує їх зовнішній вигляд.

Для чого потрібні і які бувають маски для волосся Маски є прекрасним косметичним засобом, що дозволяє захистити волосся від агресивного впливу навколишнього середовища, зробити їх більш пишними і блискучими, збагатити поживними речовинами. Масок існує велика кількість і завжди варто пам'ятати, що як немає універсальних засобів, що допомагають від будь-яких проблем, так немає і масок, що підходять кожному. В якості основи для маски може використовуватися глина, різні лікарські трави, мед, домашні яйця та інші інгредієнти.

Що потрібно враховувати, щоб правильно робити маску для волосся

Хороший результат залежить не тільки від того, на основі яких речовин, але і від того, наскільки правильно робити маску для волосся. Частота проведення процедури залежить від стану волосся. Якщо волосся проблемні, маски зазвичай роблять кілька разів на тиждень. Для здорового волосся досить одного-двох разів на місяць. Для досягнення максимального ефекту, не слід зупинятися на якомусь одному виді маски. Їх слід міняти, природно, з урахуванням специфіки волосся і проблем з ними. Використання маски, невідповідною для типу волосся може привести до сумних наслідків. Також не слід експериментувати із сумішами масок, призначеними для вирішення різних проблем, оскільки такі досліди можуть закінчитися плачевно.Готовая маска рівномірно розподіляється по волоссю і ретельно втирається в коріння. Потім голова обв'язується поліетиленом і вкутується в махровий рушник. Головне правило, яке варто дотримувати неухильно, це нанесення на волосся тільки свіжоприготованою маски. Вона повинна бути добре розтерта в однорідну масу. Якість результату також залежить від того, наскільки точно витримується часовий проміжок. Якщо маску недодержати, ефект може не виявитися. Якщо перетримати, можна зіпсувати волосся. Після закінчення процедури волосся слід ретельно промити.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=u5vzE3mwT8Q