Як видалити адреси сайтів, на яких ви були. Як видалити недавно відвідувані сайти.

В браузерах вже давно реалізована функція, яка відносно недавно з'явилася в пошукових системах - починаєш вводити слово, і тут же випадає список, що пропонує вибрати варіант для продовження цього слова чи фрази. Це називають «контекстної підказкою» і в браузерах використовують для прискорення введення адрес сайтів в адресному рядку. Опція дуже зручна, але іноді це зручність йде врозріз з бажанням дотримати приватність користування інтернетом. Тоді виникає необхідність очистити цей список відвіданих сайтів .
Інструкція
1
Для повної зачистки цього списку, що випадає необхідно повністю видалити історію відвідувань веб-ресурсів. У браузері Internet Explorer шлях до опції очищення журналу лежить через розділ «Сервіс» в меню - в ньому потрібно вибрати пункт «Властивості оглядача». Це відкриє вікно налаштувань, в якому на вкладці «Загальні» вам треба клацнути кнопку «Видалити» в секції «Історія перегляду». В результаті відкриється вікно "Видалення історії перегляду», де в розділі «Журнал» слід натиснути кнопку «Видалити історію».
2
В Mozilla Firefox для видалення історії відвідувань треба розкрити в меню розділ «Інструменти» і вибрати пункт "Налаштування", потім у вікні, перейти на вкладку «Конфіденційність» і в секції «Особисті дані» натиснути кнопку "Очистити зараз" . Негайної зачистки не відбудеться - браузер відкриє діалогове віконце «Видалення особистих даних», де слід уточнити список типів збереженої інформації, яку треба видалити. Поставте відмітку напроти пункту «Журнал відвідувань» і натисніть кнопку «Видалити зараз».
3
У браузері Opera, щоб дістатися до всіх опцій очищення, включаючи видалення історії відвідувань, треба в меню розкрити розділ «Налаштування» і клацнути на пункті «Видалити особисті дані». Це відкриє діалогове вікно, де потрібно розгорнути список даних, що видаляються - тобто, клацнути позначку «Детальне налаштування». Слід переконатися, що в цьому списку стоїть позначка навпроти пункту «Очистити історію відвіданих сторінок» і натиснути кнопку «ОК».
4
В Google Chrome реалізований, мабуть, найшвидший доступ до опцій очищення історії - досить натиснути клавіші CTRL + SHIFT + DEL. Але є й інший шлях до цього ж вікна з заголовком «Очистити дані переглядача» - у правому верхньому кутку вікна клацніть піктограму з зображенням гайкового ключа, виберіть у випадаючому меню секцію «Інструменти», а в ній пункт «Видалення даних про переглянуті документах». У діалоговому вікні видалення даних вам треба вказати часовий період і виставити мітку у пункту "Очистити історію перегляду». Після цього залишиться натиснути кнопку «Видалити дані веб-перегляду».
5
У браузері Apple Safari, щоб видалити історію відвідувань сайтів , відкрийте в меню розділ «Історія» і клацніть самий нижній пункт з написом «Очистити історію». Браузер потребують підтвердити операцію - натисніть «Очистити».
Програми-браузери запам'ятовують все, що прописується вами в адресний рядок і при подальшому введенні пропонують список раніше відкритих сайтів. Такі дані можна видалити стандартними засобами браузера.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте браузер Internet Explorer, щоб видалити адреси , зайдіть в меню «Сервис», перейдіть по пункту «Властивості оглядача» і клікніть по вкладці «Зміст». Виберіть опцію «Параметри» з розділу «Автозаполнение», далі - «Видалення історії автозаповнення». Поставте прапорці для пункту «Журнал» і натисніть «Видалити». В результаті ви очистите список інтернет-адрес.
2
Видаліть адреси в браузері Opera, перейшовши в меню програми і вибравши пункт «Загальні настройки». Потім відкрийте вкладку «Розширені» і розділ «Історія», натисніть кнопку «Очистити» в меню, розташованому в лівій частині сторінки.
3
Очищаючи список адрес для браузера Google Chrome, клікніть по значку «гайковий ключ», який розташований в правому верхньому куті вікна, виберіть «Параметри». Далі перейдіть на закладку "Розширені", виберіть пункт "Видалити відомості перегляду». Відзначте прапорцем пункт «Очистити історію переглядів». У діалоговому вікні введіть часовий період очищення. Тепер виберіть опцію «Видалити дані веб-перегляду». Натисніть «ОК», щоб підтвердити свої дії. Є ще один спосіб, що дозволяє видалити адреси інтернет-сторінок в цьому браузері. Для його здійснення наберіть комбінацію клавіш: Ctrl + Shift + Del.
4
Щоб видалити адреси інтернет-сторінок в браузері Mozilla Firefox, натисніть кнопку Firefox, перейдіть до команди "Налаштування". Потім відкрийте вкладку «Конфіденційність», виберіть опцію «Очистити вашу недавню історію», потім пункт «Очистити зараз». Таким способом ви очистите всю історію відвідуваних коли-небудь сторінок.
5
У браузері Apple Safari для очищення історії відвідувань сайтів зайдіть в головне меню програми, далі відкрийте розділ «Історія» та виберіть нижній пункт «Очистити історію». Отримавши запит про підтвердження, виберіть «Очистити».