Як встановити мовну панель на робочому столі. Як вивести перемикання мов на робочий стіл.

Належить операційної системи Windows мається панель інструментів, призначена для роботи з мовними настройками комп'ютера, такими як розкладка клавіатури і мову введення. Залежно від встановлених в систему служб, вона також дозволяє керувати системою розпізнавання мови або редакторами методів введення (IME). Ця панель називається мовної панель ю.
Інструкція
1
Щоб показати мовну панель , клацніть правою кнопкою миші на панелі задач, в пункті меню «Панелі» виберіть підпункт «Мовна панель ». Якщо в меню такого підпункту немає, то необхідно додати додаткові мови введення. Для цього в панелі управління виберіть пункт «Дата, час, мова і регіональні стандарти», потім «Мова і регіональні стандарти». У вікні, перейдіть у вкладку «Мови», натисніть кнопку «Детальніше». Клікнувши у вікні «Мова і текстові служби» на кнопку «Додати», ви можете включити в систему кілька нових мов введення. Щоб вивести «Мовну панель » на робочий стіл, натисніть кнопку «Мовна панель " і поставте галочку на пункті «Показувати мовну панель на робочому столі ».
2
Якщо «Мовна панель » відображається не на робочому столі , а на панелі задач, її становищем можна управляти, викликавши контекстне меню. Клацніть правою кнопкою миші на «Мовний панелі», виберіть пункт «Налаштувати розташування мовної панелі» або «Відновити мовну панель "
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AX8TePMj7j4