Як поставити ворота.

Коли територію ділянки огороджують парканом, то завжди постає питання про необхідність установки воріт. Вони бувають декількох типів: орні, відкатні, що відкриваються в одну сторону або підйомні. Самостійно встановити можна тільки орні або відкриваються в одну сторону ворота . Решта встановлюються на спеціальні конструкції за участю фахівців в даній області.
Вам знадобиться
  • -шарніри
  • -болти або зварювальний апарат
  • -столби
  • -ровний брусок
Інструкція
1
На дачних ділянках і в приватних будинках зазвичай встановлюються орні ворота . Це конструкція являє собою наявність двох стулок, зварених з заліза або виготовлених з тесу. В деяких випадках встановлюються різьблені або ковані ворота .
2
Для установки воріт вкопати стовпи, вимірявши виготовлені стулки. Стовпи можна встановлювати залізні або дерев'яні. І ті й інші залийте розчином цементу для міцності і надійності.
3
Шарніри можна приварити на зварювання до стовпів і ворота м або прикрутити з використанням болтів. Магазинні шарніри для установки воріт не підходять. Вони є ненадійними. Замовте потужні саморобні шарніри в будь токарной організації або придбайте на ринку, де продають саморобні деталі. Вони повинні бути на кульковому механізмі, що дозволить легко відкривати ворота , не докладаючи ніяких зусиль.
4
Найскладнішим процесом є установка і закріплення воріт. Поодинці зробити дану процедуру неможливо, бо виготовлені стулки з будь-якого матеріалу досить важкі. Навішувати їх потрібно на відстані від землі, не перешкоджає їх відкриванню.
5
Покладіть вниз воріт брусок потрібного розміру по довжині обох стулок. Встановіть на нього одну стулку і приваріть або прикрутите шарніри. Спочатку це виробляється зверху, потім знизу.
6
Другу стулку воріт потрібно встановити відповідно до першої та приварити зварюванням або прикрутити шарніри. Причому надходити також. Спочатку прикручується або приварюється шарніра зверху, потім знизу.
7
Якщо ви встановили брусок, то обидві стулки повинні бути на одній відстані від землі, щоб при їх закриванні не відбулося перекосів.