Як зшити жіночий жилет. зшити жилетик на одній ґудзиком.

Жилет робить костюм завершеним і елегантним. Повненьку фігуру він перетворить на більш витончену, а зайву худорлявість допоможе приховати. Щоб не витрачати час на пошуки і примірки підходящого вам розміру і покрою, зшийте цей предмет одягу за власними мірками.
Вам знадобиться
  • Калька, сантиметрова стрічка, лінійка, олівець, ножиці, нитки, голка, швейна машинка
Інструкція
1
Побудуйте на папері вертикальний відрізок АБ, рівний висоті спини. Виміряйте обхват талії і відкладіть чверть цього значення (плюс 1 см на прилягання) на відрізку БВ.
2
Виміряйте висоту від плеча до пахвової западини, додайте 2-5 см і відміряйте цю відстань на відрізку АБ (до точки Г).
3
Щоб розрахувати довжину відрізка гг1, до половині ширини спини додайте третину обхвату руки і ще 5 мм. Ця точка буде позначати нижню точку пройми, центр її буде на рівні половини ширини спини, а верхня межа - на рівні плеча.
4
Для побудови горловини від точки А відступите вправо на третину Напівобхват шиї (плюс 1 см) і поставте крапку Д. Від А вниз відміряйте одну третю частину щойно накресленого відрізка (Д1). Д і Д1 з'єднайте плавною закругленою лінією.
5
Розмір виточок на спині і сама необхідність у її побудові варіюється від особливостей фігури. Її ширина на рівні лини плеча дорівнює чверті або однієї п'ятої ширини плеча. Нижня її точка буде розташовуватися на рівні верхньої третини пройми на викрійці. Витачка на передній частині викрійки починається біля основи горловини і доходить до центру грудей або на 3-4 см вище цієї точки. Ширина виточки може досягати половини ширини плеча.
6
Перенесіть готову викрійку на тканину. Додайте припуски на шви і виріжте деталі з тканини. Змітайте їх вручну і приміряйте, щоб перевірити правильність розміру виточок. Якщо заготовка сидить добре, прострочите її на машинці - при цьому краї тканини підгинайте в 2 «обороту» на 1 см або обробляйте за допомогою оверлока. До готової жилетці пришийте гудзики і обробіть петлі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=H4I15acdDEU