Як покласти ламінат самому.

Ламінат останнім часом став одним з найпоширеніших статевих покриттів в наших будинках. Він дешевий, довго служить і провести його укладку під силу навіть непрофесіоналові. Буде непогано, якщо для першого разу ви підберете собі помічника. Згодом ви зможете укладати ламінат і поодинці.
Вам знадобиться
  • - ламінат
  • - молоток
  • - пила
  • - будівельний метр
  • - простий олівець
Інструкція
1
Ще не так давно при укладанні ламінату доводилося проклеювати його стики, що значно ускладнювало і затягувало роботу. Майже всі різновиди сьогоднішнього ламінату в якості кріплення використовують так звану клік-систему, коли одне полотно вставляється в пази іншого і просто замикається.
2
Укладати ламінат можна на будь-яку поверхню, від бетонного підлоги до дерев'яного. Головне щоб ця поверхня була рівною і не мала перепадів більше 2 см.
3
Розстелите по підлозі плівку, яка гратиме роль влагоизолирующего шару. Закріплювати її немає ніякої необхідності.
4
Якщо в ламінат не інтегрована звуковбирна ізоляція, доведеться стелити її окремо. Просто розподіліть матеріал поверх уже лежачої плівки.
5
Виміряйте ширину кімнати і ширину окремого ламинатного полотна. Розділіть першу величину на другу, щоб дізнатися, скільки полотен вам знадобиться для першого ряду.
6
За допомогою електропили відріжте від наступного полотна відсутні сантиметри, якщо число вийшло нерівним. Щоб не пошкодити декоративні панелі, пиляти їх потрібно зі зворотного боку.
7
Між стіною і першим рядом ламінату повинна залишатися відстань в 1,5 см. Такий же проміжок потрібно буде залишити і близько інших стін. Найпростіше це зробити, вставивши між стіною і укладати ламінат спеціальні кілки або палички.
8
Виклавши перший ряд, приступайте до другого, і першим укладіть шматок відрізаної панелі, що залишилася від попереднього ряду. Намагайтеся уникати збігу швів між полотнами. Це не тільки гарніше виглядає, але і покращує стабільність покриття в цілому.
9
Ряд за рядом викладіть ламінатом всю кімнату, випилюючи полотна, якщо на їх шляху зустрічаються перешкоди у вигляді колон або дверних прорізів.
Корисна порада
Широкий декоративний плінтус допоможе додати вашій роботі закінчений вигляд.