Як дізнатися, що ти ростеш.

В середньому, людина росте до 25 років. Найбільш активне зростання спостерігається в підлітковому віці: у дівчаток в 11-13 років, у хлопчиків - в 12-15.Темпи росту залежать від спадковості, гормонів, способу життя, режиму харчування, навіть психологічного стану. Як же зрозуміти, що ти ростеш? Відповісти на це питання нескладно.
Вам знадобиться
  • Блокнот, ручка, олівець, сантиметр, ваги
Інструкція
1
Поспостерігайте за змінами, які з вами відбуваються. Заведіть спеціальний блокнотик для запису своїх спостережень. Якщо вам буде зручно, записуйте дані в таблицю.
2
Щодня вимірюйте своє зростання. Встаньте спиною до дверей, прикладіть лінійку до голови, зробіть на двері акуратну позначку олівцем. Потім візьміть сантиметр і відкладіть відстань від підлоги до позначки. Отриманий результат занесіть в таблицю.
3
Зважуйтеся. Відведіть в таблиці колонку для фіксації вашої ваги.
4
Для наочного уявлення того, як ви ростете, робіть фотографічні знімки. Обов'язково посміхайтеся на цих знімках. Коли ви нарешті підростете, вам буде, що згадати.
5
Кілька слів про духовне росте.Конечно, рости потрібно не тільки в висоту, а й морально. Читайте книжки, дивіться хороші фільми, спілкуйтеся з цікавими людьми. Розвивайте всі сторони вашої особистості.
Зверніть увагу
При виникненні проблем з ростом зверніться до фахівця.
Корисна порада
Для нормального росту необхідно споживати достатню кількість кальцію. Багато кальцію міститься в сирі, сирі, молочних продуктах.