Як дізнатися назву фірми.

Купуючи товари або укладаючи угоди, ми стикаємося з необхідністю дізнатися, згадати, уточнити назва фірми, де був куплений товар, укладений договір і пр. Дізнатися дані підприємства або організації з непрямими ознаками можна, головне - знати як це робиться.
Інструкція
1
В першу чергу можуть допомогти контактні дані компанії (адреса або телефон). Перегляньте наявні у вас документи: на чеках, квитанціях, розписках обов'язково повинні бути назви цих організацій. Введіть адресу в рядок будь-якого пошуковика (наприклад, Дубль Гіса) - і коло пошуку значно скоротиться.
2
На цих же документах повинні бути відомості про ІПН організації, ОГРН (основний державний реєстраційний номер). Маючи у своєму розпорядженні ці дані можна спробувати дізнатися назва фірми самостійно. Для цього необхідно лише зайти на сайт ФНС Росії - http://www.valaam-info.ru/fns/(він абсолютно безкоштовний). Далі набираєте відомі вам ОГРН або ІПН та перед вами відкривається потрібна інформація.
3
На крайній випадок можна звернутися до податкових органів із запитом. Протягом 10 днів по наданим вами даними буде підготовлений відповідь, однак майте на увазі, що подібні відомості видаються у винятковому порядку.
4
Також хорошу службу послужить і ваша обізнаність про імена представників фірми, наприклад, засновників, генерального директора або ж головного бухгалтера. Зверніться до реєстраційних органів і вам допоможуть визначити назва фірми.