Як заховати газову колонку на кухні. фіранки на кухню з газовою колонкою.

Якщо будинок підключений тільки до холодного водопроводу, то джерелом гарячої води може стати газова колонка. Сучасні автоматичні моделі безпечні за умови дотримання правил техніки безпеки. Впровадження їх в інтер'єр кухні не повинно суперечити цим правилам.
Інструкція
1
Розплануйте інтер'єр з урахуванням усіх його деталей, в тому числі і газової колонки. Зверніть увагу на тип подачі повітря в її камеру - це вплине на конструкцію короба, який допоможе заховати газову колонку на кухні та інтегрувати її в інтер'єр.
2
Расчертите олівцем або крейдою розташування підвісних шафок. При цьому потрібно врахувати сантехнічні та газові труби, дроти, витяжку та інші можливі перешкоди.
3
Коли ви замовляєте меблі для кухні (або виготовляєте самі) потрібно, щоб виготовлювач зробив заміри для короба відповідно до інструкції до газової колонці, тобто витримав обов'язкові бічні і фронтальні відстані.
4
Якщо колонка з відкритою камерою, то шафку, що закриває її, повинен бути без днища або інших перешкод для повітря. Якщо колонка з закритою камерою, тобто турбированная, повітря береться із зовнішнього середовища, тоді можна закрити дно.
5
Фасадні дверцята краще поставити гратчасті або замінити їх фіранками типу жалюзі, придатними за кольором і стилю інтер'єру.
6
Можна також приховати і гофровану трубу. Реалізувати це можна за допомогою обшивки гіпсокартоном. Виготовте з профілю каркас навколо труби, а потім закрийте її, зашпаклюйте шви і пофарбуйте.
7
Всі матеріали, з яких збирається шафка для газової колонки, повинні бути пожежобезпечними (наприклад, алюміній). Або хоча б потрібно обшити його спеціальними матеріалами зсередини (азбестова тканина або СПЕЦФАРБА).
8
Також заховати газову колонку на кухні можна іншим способом. Як альтернативу можна замаскувати обладнання, тобто залишити відкритим. Це допоможе уникнути зайвих розмов зі співробітниками газових служб. Для цього нанесіть спеціальними фарбами декоративний візерунок, що гармонує з кухонними меблями.
9
Якщо ви не володієте навичками художника і не хочете наймати дизайнера, то можна обклеїти газову колонку самоклеющейся меблевої плівкою. Вибір, розкрій і обклеювання такої плівки під силу навіть школяреві.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ytKMSuFxRz0