Як прати замшу. в Який воді прати речі з замші.

Замшеві вироби можна прати, але робити це бажано в разі крайньої необхідності, коли річ вже не можна очистити сухим способом. Верхній одяг можна освіжати спеціальними аерозольними фарбами, але іноді й вони вже не допомагають. Коли забруднення видно досить сильно, ви можете випрати річ, але робіть це гранично обережно, інакше можете просто зіпсувати виріб.
Вам знадобиться
  • Порошок, вода, м'яка губка, праска.
Інструкція
1
Налийте трохи теплої води в глибоку ємність і додайте миючого засобу (порошок). Замочіть виріб на кілька хвилин, терти не можна, просто прополощіть річ в мильному розчині, а плями протріть м'якою губкою. Потім добре отполощіте замшу в чистій воді, але сильно не віджимайте - тканина може деформуватися.
2
Повісьте виріб на плічки або білизняний мотузок і дочекайтеся повного висихання при кімнатній температурі. Сушити в машинці можна. Намагайтеся уникати сушки і на вулиці, прямі сонячні промені можуть зіпсувати річ, і вона стане жорсткою і ламкою.
3
Пропрасуйте замшу з внутрішньої сторони. Не ставте занадто високу температуру нагрівання праски, ворс тканини може злежатися, і додати йому колишній вигляд буде дуже складно. Якщо річ після прання не сильно пом'ялася, можете взагалі не гладити. Просто ретельно струсіть і повісьте на плечики.
4
Оцініть результат, і якщо місцями утворилися білясті смуги або плями, скористайтеся фарбою для замшевих речей. Вона відновить колишній вигляд і додасть свіжий колір вже не новому виробу.
Корисна порада
Якщо забруднення слабкі, краще почистіть замшеве тканину ганчірочкою, змоченою в мильному розчині, а потім промокніть вологою чистою губкою. Чим рідше ви перете виріб, тим довше воно вам прослужить.
Кожна деталь жіночого гардероба повинна бути бездоганною. Це ж правило діє і відносно рукавичок. А вироби з замші потребують особливого догляду, адже їх не можна прати загальноприйнятими способами. Тому замшеві рукавички потребують альтернативних способах очищення.
Інструкція
1
Перш ніж приступати до прання рукавичок, подивіться на етикетці - чи дозволена вона. Якщо виріб все ж можна прати, то врахуйте одну особливість виробів із замші - вони можуть втратити свою форму. Тому, перш ніж прати рукавички , надіньте їх на руки. Уважно огляньте забруднення до того, як тканина намокла. Ретельно розгладьте всі складочки, щоб очищення було повним. Прати рукавички потрібно в трохи теплій воді, приблизно 30о. Після пранні постарайтеся якомога краще прополоскати їх, поки не зникнуть мильні розводи. Після полоскання треба витерти виріб сухий шорсткою тканиною. Для цього підійде мохеровий рушник з великим ворсом. Перш ніж приступати до прання рукавичок, подивіться на етикетці - чи дозволена вона. Якщо виріб все ж можна прати, то врахуйте одну особливість виробів із замші - вони можуть втратити свою форму. Тому, перш ніж прати рукавички , надіньте їх на руки. Уважно огляньте забруднення до того, як тканина намокла. Ретельно розгладьте всі складочки, щоб очищення було повним. Прати рукавички потрібно в трохи теплій воді, приблизно 30о. Після пранні постарайтеся якомога краще прополоскати їх, поки не зникнуть мильні розводи. Після полоскання треба витерти виріб сухий шорсткою тканиною. Для цього підійде мохеровий рушник з великим ворсом.
2
Якщо прання заборонено, то необхідно скористатися альтернативними видами очистки. Для замшевих рукавичок підійдуть такі засоби як молоко, сода, щавлева кислота, нашатирний спирт, бензин або скипидар. Наприклад, у склянці молока розведіть чайну ложку соди і протріть цим розчином всі забруднені місця. Також можна змішати 2 чайні ложки бензину з 3 ложками скипидару. Після цього рукавички потрібно просушити в сухому і темному місці. Після сушки потрібно протерти замшеве виріб м'якою ганчіркою.
3
Розведіть нашатирний спирт водою в пропорції 1 до 5. Змочіть цим розчином ватку і очищайте рукавички . Міняйте вату в міру того, як вона забрудниться. Після цього прополощіть рукавички теплою водою до зникнення запаху. Якщо рукавички мають дуже сильні забруднення, то розведіть розчин з однієї чайної ложки щавлевої кислоти 25 ложками води і додайте 2 ложки соди. Отриманим засобом очищаються практично будь-які забруднення з замшевих виробів. Після обов'язково ретельно просушіть їх.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Ypxx32sGP5g
Корисна порада
Якщо ви прали рукавички і після сушки з'явилися мильні розводи, то потріть їх м'якою наждачним папером або сіллю.