Як зшити костюм для собаки. зшити костюм для собаки своїми руками без машинки зразок.

Не всі собаки добре переносять холод і вогкість. Деяким, особливо маленьким, необхідна одяг для прогулянок восени і взимку. Крім того, господарі виставкових довгошерстих собак дуже часто турбуються про те, щоб утримувати в порядку шерсть. Тому собачий наряд - зовсім не примха власника. Потрібно знати приблизно і відстань від основи хвоста до суглоба задньої лапи.
Вам знадобиться
  • Щільна, але м'яка тканина
  • Резинка
  • Блискавка
  • Папір для викрійки
  • Сантиметр
  • Лінійка , олівець і косинець
Інструкція
1
Виміряйте вашого вихованця. Вам потрібно знати довжину спини, обхват шиї, обхват передньої і задньої лапи в найширшій частині, глибину грудей і відстань від горла до грудей. Довжину спини вимірюють від шиї до основи хвоста. Глибина грудей - відстань між передніми лапами по розташованому між ними ребру. Коло шиї можна виміряти по нашийника.
2
Побудуйте викрійку. Почніть будувати її від довжини спини. По лінії спини буде пришита блискавка або ліпучка.Комбінезон складається з основної частини та клина. Визначте на довгій стороні аркуша точку А і відкладіть від неї довжину спини. Позначте точку Б. Від цих точок проведіть лінії вниз під кутом 135 °. Від точки А відкладіть відстань, рівну половині довжині штанини. З цієї точки опустіть лінію, паралельну короткій частині аркуша, і відкладіть на ній половину довжини штанини. З точки Б відкладіть відрізок, рівний половині окружності шиї.
3
Від нової точки відкладіть глибину грудей. Поставте крапку А1 і від неї вниз проведіть лінію, паралельну короткій стороні аркуша. Відкладіть відрізок, рівний довжині штанини. Проведіть перпендикуляр і відкладіть на ньому ширину штанини. Те ж саме зробіть на задній холоші. Від одержані точок відкладіть перпендикуляри вгору і відкладіть на них довжину штанини. Проведіть лінію між штанинами.
4
Викроїте клин. Його довжина довільна, а найбільша ширина дорівнює глибині грудей собаки . На всякий випадок викроїте широкий клин, щоб потім його можна було підрізати.
5
Виріжте викрійку і перенесіть її на тканину. Викроїте канти для обробки горловини і згинів. Ширина канта становить 5-6 см. Кроїти його краще по косою. Викроїте клапати. З довжина дорівнює довжині спини, а ширина - 3-5 см. Можна зробити подвійні клапани. Не забудьте додати по 1 см з кожного боку на шви.
6
Змітайте шви - спочатку штанини, потім приметайте клин до живота комбінезона. Приміряйте і подгоните деталі. Якщо все гаразд, стачайте шви.
7
Підшийте штанини і вставте гумки. Обробіть кантом горловину і також вставте гумку. Пришийте кант до живота комбінезона.
8
Ушийте блискавку. Пришийте клапани так, щоб вони повністю закривали блискавку. Обробіть шви оверлоком або петельним швом, якщо це необхідно.
Зверніть увагу
Не обов'язково купувати нову тканину. Можна використовувати, наприклад, свій старий плащ або вийшло з моди пальто.Бумагу найзручніше використовувати міліметрову.
Корисна порада
Замість блискавки можна використовувати липучку. Тоді спочатку пришивають клапани, а потім - липучку. Липучка може бути як цілісної стрічкою, так і з окремих шматочків.
Любителі собак, вибираючи одяг для свого вихованця, звертають увагу на якість матеріалу, міцність і надійність, наскільки вона буде теплою, а також на модний дизайн і фасон. Зараз можна купити одяг для собачки в спеціальному магазині одягу для тварин, але кількість таких магазинів невелике і розміри, часто не підходять. Тому краще, якщо власник сам пошиє своєму улюбленцю красивий і оригінальний наряд.
Інструкція
1
Перш, ніж приступати до процесу пошиття одягу для собаки, необхідно визначитися з призначенням, розміром і фасоном одягу. Мірки з тваринного господареві буде зняти нескладно, а вибрати матеріал варто з урахуванням призначення речі. Якщо це зимова кофта або штани - шерсть, вельвет, а якщо річний наряд, то бавовна, шовк, може навіть шифон.
2
Після вибору фасону, можна приступати до пошиття, при цьому варто скористатися спеціалізованою літературою для шиття з готовими викрійками, що істотно полегшить вам роботу.
3
Також можуть придатися для шиття старі речі, можна наприклад, використовувати непотрібну дитячий одяг або залишилися клаптики тканини, які можна перекроїти або трохи доопрацювати для пітомца.Пріложів трохи зусиль і фантазії, ви зшиєте підходящу для вашої собаки зручну і модний одяг .