Як сплести квіти з бісеру.

Бісер звично асоціюється з фенечками або, в крайньому випадку, з декором одягу. Але ці кольорові намистини можна не тільки нанизувати на нитку, але і збирати в букети. Квіти , сплетені з бісеру, можуть послужити і брошкою, і шпилькою, і прикрасою інтер'єру.
Вам знадобиться
  • Бісер, тонка дріт, ножиці
Інструкція
1
Відріжте 40 сантиметрів дроту. Вона повинна бути досить тонкою, щоб в 4 складання проходити в отвори бісеру. Також перевірте дріт на ламкість - зігніть і розігніть її кілька разів, хороший матеріал при цьому не розламається. Підготуйте для роботи бісер двох поєднаних кольорів.
2
Складіть дріт навпіл. На правий кінець нанижіть одну бісеринку і розташуйте її строго по центру. Лівий кінець дроту просмикніть назустріч правому і, притримуючи намистину, щоб вона не зісковзнула в сторону, затягніть обидва кінці.
3
Одягніть на дріт дві бісеринки того ж кольору і так само закріпіть їх. У кожному ряду додавайте по одній намистині, розташовуючи весь ряд строго по центру, щоб пелюстка поступово розширювався в обидві сторони.
4
Дійшовши до шостого ряду, надіньте чотири «скельця» основного кольору, одну додаткового і ще три - основного. У наступному ряду дві - основного, три додаткового і ще дві - основного.
5
Після цього пелюстка повинен звужуватися. Тут вам знадобляться дві деталі бісеру першого кольору, одна - другого, і знову дві - першого. Решта три ряду складаються з трьох, двох та однієї бісеринки основного кольору відповідно. Залишилася дріт закріпіть вузликом і кінці сховайте в отвори бісеру.
6
Сплетіть по цій схемі ще дві пелюстки, а потім зробіть три вузьких листка (3 намистини в найбільш широкому місці). Розташуйте всі деталі по черзі (один широкий пелюстка, потім вузький, після - знову широкий) і скріпіть їх окремої дротом, всунути в бісеринки біля основи. Для міцності можна втягати дріт 2-3 рази.