Як встановити заднє скло. Як поставити заднє бічне скло на ваз 2106.

Заднє скло і його правильна установка дуже впливають на огляд водія. Особливо це актуально в тих випадках, коли ви стоїте в пробці або перебуваєте в інтенсивному потоці машин. Воно володіє твердим покриттям і є вологостійким, стійким до абразивного стирання. На багатьох задніх стеклах встановлюють нитки обігрівача, для того щоб воно швидше з'являлося в холодний час. Заміна таких стекол при правильній підготовці і вправності не займає багато часу.
Інструкція
1
Уважно огляньте скло перед установкою, воно має бути прозорим, без тріщин і оптичних спотворень. Для виконання даної операції використовуйте чисті приміщення, щоб бруд і пил не могли потрапити на нанесений клей і зіпсувати якість робіт.
2
Упакуйте в захисні чохли, або обгорніть плівкою ті ділянки кузова і салону, куди може потрапити клей при його нанесенні. Видаліть надлишки старого клею, для цього розкрийте шов прорізу за допомогою електричного пневмо-ножа або спеціальної струни.
3
Зачистіть місце установки скла і ретельно знежирте його. Якщо помітите найменші ознаки іржі, то негайно видаліть її. Нанесіть на поверхню грунт для того, щоб домогтися найкращого зчеплення.
4
Через деякий час нанесіть клей. Візьміть спеціальні вакуумні ручки, і з їх допомогою встановіть скло на місце. Зверху нанесіть клейку стрічку або скотч, для фіксації скла. Дайте висохнути клею протягом доби.
5
Під час висихання клею і його повної полімеризації не допускається ляскати дверима. Також, якщо ви маєте намір відігнати автомобіль, забороняється відкриття вікон при русі, адже різниця тисків може просто видавити скло назовні, і тоді всі ваші праці пройшли марно.
6
Після закінчення часу зніміть клейку стрічку і перевірте герметичність скла. Для цього облийте заднє скло водою. Якщо виявили протечку, то висушіть це місце, візьміть клей і заповніть їм протікає ділянку.