Як прибрати нижній животик.

Як би не лаяли сучасні лікарі жінок, виснажливих себе низькокалорійними дієтами, необхідність схуднути часом дійсно є. Іноді позбавлення від зайвих 5-10 кілограм дозволяє знизити ризик серцевих захворювань, прибрати задишку, знову насолодитися радощами сексуального життя. Але різке зниження ваги не завжди добре позначається на фігурі: дивишся в дзеркало, а там обвислий животик і в'яла шкіра. Боротися з цим складно, але можна.
Інструкція
1
Розправитися з животик ом тільки дієтами неможливо. Для цього важливо привести в порядок сам шлунково-кишковий тракт і сечовидільну систему. Допоможе вам в цьому харчування, багате клітковиною і рясне пиття. Вранці випивайте склянку теплої води, підкисленою лимонним соком. За півгодини до кожного прийому їжі пийте мінеральну воду. Вода не тільки виводить шлаки з організму, але і прискорює обмін речовин. У перші дні можна ставити клізми з солоною водою для посилення ефекту.
2
Дуже важливо привести м'язи живота в тонус. Найбільш ефективними є вправи на прес і заняття з обручем. Обруч придбайте в будь-якому спортивному магазині. Оскільки він порожній усередині, його можна збільшити вагу за допомогою піску, солі або рису. Чим важче обруч, тим ефективніше будуть вправи. Однак слід пам'ятати, що після пологів, особливо кесарева, важкий обруч крутити не рекомендується щоб уникнути розбіжності м'язів живота.
3
Отже, починайте свої вправи саме з розігріву м'язів преса за допомогою обруча. Оскільки ваша мета - це спалювання жиру і зміцнення м'язів, то крутити обруч потрібно не менше 20 хвилин, так як тільки через цей проміжок часу в організмі запускаються процеси по активного знищення запасів жиру. А раз ви розігріли саме животик , то в першу чергу жир буде йти саме з нього.
4
Вправи на прес - це традиційні піднімання прямих ніг в положенні лежачи, підняття корпусу, а також напруга і розслаблення м'язів живота. Слідкуйте за диханням, пульсом, темпом виконання вправ та їх кількістю. Якщо ви відчуваєте, що вам стало просто виконувати деякі рухи - ускладнюйте їх, використовуйте додатковий вантаж.
5
І останнє, але не менш важливе. Шкіру живота необхідно щодня масажувати, напружуючи м'язи преса, а якщо на ній є розтяжки, то обов'язково використовувати спеціальні засоби від них.
Якщо ви захотіли мати плоский животик , налаштовуйтесь на завзяту боротьбу із зайвою відкладеннями. Особливо якщо вас турбує та частина, яка розташована нижче пупка. Тут важливо атакувати цю проблему з усіх сторін, не давати розслабитися ні животик у, ні вашій свідомості. Найефективнішим способом боротьби буде поєднання масажу, водних процедур, фізичних вправ і правильного харчування.
Інструкція
1
Масаж ефективний будь-який: загальний, медовий, антицелюлітний. Все, що буде вам до душі і по грошах. Можна також проводити масаж в домашніх умовах просто круговим розтиранням живота сухий щіткою або масажною рукавичкою.
2
Серед водних процедур особливо потрібно відзначити душ Шарко і плавання. Причому плавати потрібно правильно, щоб відчувалася навантаження на м'язи. Хоча це не пряма дія на м'язи нижнього живота, але зате хороша навантаження на організм для зниження ваги в цілому (а без цього нам не впоратися з нижнім животик ом). Крім того, йде навантаження на хребет - зміцнюються його м'язи, в результаті чого поліпшується кровообіг, забезпечуються киснем всі внутрішні органи для їх правильної роботи. Адже відкладення на животі, у тому числі, є результат неправильної роботи будь-якого органу (чи його сукупності) .Також необхідно налагодити обмін речовин організму. При правильному функціонуванні шлунково-кишкового тракту ви зможете не тільки швидше вирішити наявні проблеми з низом живота, а й зберегти досягнуті результати на тривалий час. Для цього, крім включення в харчування кисломолочних продуктів (при відсутності алергії на них), необхідно робити різні ванночки: з хвойним екстрактом, з липовим цвітом, ванни з висівок, скипидарні ванни, гірчичні ванни, ванни з медом і молоком, з сіллю і содою , з чорним чаєм. Ванночки слід робити щодня різні тривалістю по 10-15 хвилин. При цьому не слід їсти до і після них протягом години. І найкраще пропотіти після ванни під ковдрою. Крім ефекту спалювання жиру ванночки нададуть позитивний вплив на шкіру. І якщо ваш нижній животик має в'ялий вигляд, то ванночки допоможуть підтягнути шкіру і зробити її пружною.
3
Безумовно, вашому животик у знадобляться фізичні вправи - накачивание преса. Вправи можна порекомендувати наступні: 1. Лягти на спину. Руки покласти під сідниці. Ноги витягнути. На видиху підняти ноги на 10 см від підлоги витягнути носочки і виконувати вправу «ножиці». Опустити ноги. Вдихнути. Повторювати 10-15 раз.2. На видиху малювати прямими ногами в повітрі цифри. Повторювати 10-15 раз.3. Лягти на спину. Руки покласти за голову. Зігнути ноги в колінах. На видиху підтягувати коліна до живота. На вдиху опускати ноги не дістаючи підлоги. Повторювати 30-40 раз.4. Лягти на спину. Руки покласти уздовж тулуба. Підняти прямі під кутом 90о. На видиху опускати прямі ноги по черзі вправо і вліво. Повторювати 10-15 разів в кожну сторону.5. Спертися на лікті. Ноги випрямлені. На видиху коліна підтягувати до живота і опускати випрямлені ноги. Виконувати повільно 10-15 раз.Все вправи повинні виконуватися повільно, дотримуючись правильне дихання (воно має бути рівним, спокійним).
4
І не забувайте підкріплювати всі ваші праці правильним харчуванням! Не обов'язково сидіти на суворій дієті за умови, що ваші навантаження достатні для організму. І ні в якому разі не можна голодувати! Просто намагайтеся їсти менше жирного і висококалорійних страв (а краще їх виключити) і не переїдати. Правильне харчування також має на увазі вживання їжі щодня в один і той же час. Не вживайте їжу після шести вечора, або з'їдайте щось легке, наприклад, стакан кефіру або яблоко.І якщо ви будете виконувати наведені рекомендації в комплексі і регулярно хоча б протягом 2 тижнів, результат вас порадує.