Як прибрати подряпини на кузові.

Невеликі відколи й подряпини , які можна виявити на автомобілі, в цілому не загрожують кузову машини, але доставляють немало переживань і псують зовнішній вигляд транспортного засобу. Подряпати автомобіль можна не лише в ДТП, а й просто в повсякденному житті, що є найбільш прикрим. Глибокі і довгі подряпини просто так не усунути, потрібна підготовка поверхні, полірування, фарбування. А подряпину, яка пошкодила лише верхню частину корпусу, не торкнувшись метал, можна легко і швидко прибрати.
Вам знадобиться
  • Кисть, чиста ганчірка, розчинник для фарби, мелкодісперсная шліфувальна паста.
Інструкція
1
Приготуйте необхідні для роботи інструменти: кисть, чисту ганчірку, розчинник для фарби і мелкодисперсную шліфувальну пасту. А також наберіться терпінням, адже потрібно буде чекати, коли висохнуть наносяться для ремонту верстви.
2
За допомогою ганчірки очистіть ремонтується ділянка від полірування, бруду, пилу та інших сторонніх речовин, які можуть перешкодити обробці поверхні. Візьміть розчинник для фарби і протріть місце подряпини , потім це ж зробіть і дрібнодисперсного шліфувальної пастою.
3
Чистою водою промийте ділянку, який підлягає відновленню. Ретельно висушіть його за допомогою будівельного фена або дочекайтеся, поки поверхня висохне сама.
4
Підберіть відповідну фарбу, щоб вона ідеально підходила під колір кузова машини. Нанесіть кистю фарбу на подряпину і зафарбовуйте ділянку доти, поки фарба не заповнить подряпину, і ділянка з нею не стане на один рівень з іншою поверхнею.
5
Дочекайтеся, поки фарба висохне - на це піде багато часу. Після того, як поверхня висохла, ретельно вирівняйте ділянку, на якому була подряпина. Використовуйте для цього спеціальну пасту.
6
Останній штрихом в ремонті поверхні стане поліровка. Після цього можете нанести шар лаку для додання блиску поверхні.
Сяюче пишність нового автомобіля після часу невблаганно втрачає свою привабливість. Уповільнити процес «старіння» пофарбованої поверхні автомобіля нездатні ні обережна експлуатація машини, ні дбайливе ставлення до неї власника. Але відновити втрачену колишню привабливість зовнішнього вигляду автомобіля все-таки можливо за допомогою періодичної полірування кузова.
Вам знадобиться
  • - полірувальна паста,
  • - електродриль,
  • - полірувальні круги,
  • - розчинник,
  • - ганчір'я.
Інструкція
1
Поява на пофарбованої поверхні кузова машини сітки з мікроскопічних тріщин і дрібних подряпин в процесі експлуатації автомобіля - процес неминучий. У зв'язку з чим на допомогу автовласникам по частині відновлення колишньої сяйва, і видалення слідів від дрібних подряпин, була розроблена технологія полірування пофарбованих і лакованих поверхонь автомобільного транспорту.
2
Точніше кажучи, вченими розроблено цілий ряд подібних технологій. Одна з них - відновна поліровка кузова автомобіля, здійснення якої допомагає приховати подряпини і сітку з мікротріщин на фарбі, відновлюючи в ході полірування глибину кольору та блиск забарвленої поверхні машини.
3
Припустимо, що зараз вже є під рукою, у власному розпорядженні, все необхідне для здійснення процесу відновлення первозданного лиску машини: полірувальна паста, електродриль з насадками і ганчір'я.
4
На підготовчому етапі кузов автомобіля вимивається з особливою ретельністю. З його поверхні видаляються сліди від бітуму та інших забруднень. Після чого очищена поверхню обезжиривается розчинником і протирається чистою ганчіркою.
5
Підготовлена подібним чином поверхня покривається необхідним шаром полірувальної пасти, а потім полірується за допомогою електродрилі з насадкою. Кожна поліроль має специфічними особливостями, які обов'язково вказані в інструкції по застосуванню. Чітке дотримання рекомендацій виробника допоможе досягти максимального ефекту при поліровці кузова.