Як накачати торс.

Накачати торс - мрія будь-якого пляжного туриста. Навіть якщо у вас немає величезних біцепсів і трикутної спини, міцний торс може також відмінно спокушати дівчат на пляжі. Крім того, накачуючи торс , ви позбудетеся, нарешті, від небажаного пуза.
Інструкція
1
Додайте в свою тренувальну програму присідання й станову тягу. Якщо ви ходите в тренажерний зал, то можете собі дозволити заняття зі штангою. Присідання й станова тяга змусять вас тримати м'язи спини і живота в напруги. Причому, всі м'язи будуть напружуватися одночасно, включаючи косі м'язи спини і живота.
2
Зміцнюйте прес. Одним з найпоширеніших вправ для м'язів преса є скручування. При виконанні цієї вправи бажано не торкатися спиною підлоги в нижній точці. Так ви будете тримати м'язи преса в напрузі протягом усього упражненія.Но скручування можуть бути небезпечні для вашого хребта. Тому краще робити вправу, зване «передня планка». Опустіться в упор лежачи або поставте руки на лікті і затримайтеся в такому положенні на хвилину або хоча б на полмінути.Еті вправи можна робити в домашніх умовах.
3
Зміцнюйте косі м'язи живота і спини. Зміцнювати їх можна на турніку, підтягуючи коліна до грудей. Також можна робити бічну планку.Для всіх м'язів корисні вправі на фітбол. Займатися з ним теж не обов'язково у фітнес-клубі, тому що можна придбати його собі додому - коштує він не дуже дорого.
4
Тисніть штангу лежачи. Щоб накачати грудні м'язи, необхідно звернути увагу на цю вправу. Одного класичного жиму лежачи буде замало, так що тисніть штангу під різними кутами і різними хватами. Також зверніть увагу на жим гантелей. Розведення гантелей руками теж ефективне вправи, але тільки для тих людей, які тільки почали займатися вправами з вагами. Віджимання на брусах також позитивно позначаться на ваших грудних м'язах і не тільки на них.
5
Підтягуйтеся. М'язи спини дуже добре зміцнюються, завдяки цьому простому вправі з власною вагою. Якщо ви важите занадто мало, і м'язи спини вже не прогресують завдяки звичайним підтягування, підв'яжіть собі на пояс млинець від штанги або гирю в якості додаткової нагрузкі.Для найширших м'язів спини ефективні підйом штанги або гантелей в нахилі.