Як виїхати жити до Іспанії. Як виїхати в іспанію на пмж.

Вирішили поїхати в Іспанію на ПМЖ? Спробуємо розібрати кілька основних варіантів, що для цього потрібно, крім вашого бажання, адже Іспанія не сама гостинна країна.
Інструкція
1
Почнемо з того, що все далеко не просто, з іншого боку, якщо вас цілком влаштує становище нелегала, то можна виїхати в будь-який момент, але роботу знайти буде практично неможливо.
2
А для легального проживання в країні є кілька основних варіантов.Варіант перший - вийти заміж (одружитися) за/на європейця/е.Варіант другий - отримати запрошення на роботу від місцевого работодателя.Варіант третій - відновлення сім'ї. Для цього ви повинні мати офіційно зареєстрованого (прописаного) родича першої-другої лінії, який по народженню є громадянином Іспанії.
3
Варіант четвертий - бізнес. Не думайте, що ви можете приїхати в Іспанію і відкрити, наприклад, свій магазин або кафе, представнику неєвропейського держави зробити цього не можна. Але ви можете бути власником даного бізнесу (при цьому керуючим має працювати людина з європейським паспортом), а через кілька років роботи зі сплатою всіх податків керуючий зможе оформити вам запрошення в країну на підставі справ, що стосуються роботи.
4
Варіант п'ятий - прожити не менше трьох років з нелегалом (тільки за наявності у останнього місцевої прописки), а потім подати документи по осілості. Однак подібний варіант не самий вдалий, адже вже зараз кількість відмов у цій підставі сильно зросла, а закони змінюються і причому не в найкращу для мігрантів сторону.
5
Радимо почати з вивчення іспанської мови, без цього ваші шанси практично рівні нулю, адже по-англійськи в країні майже не говорять. Для проживання в країні за наявності власних фінансів згодиться і початковий рівень, а для того, щоб ще й працювати, необхідний середній розмовний рівень володіння мовою.
Красуня Іспанія приваблює на свої простори не тільки цікавих туристів, а й людей, які хочуть проживати там постійно. Щоб стати громадянином цієї країни буде потрібно як мінімум 5 років. Однак ви можете отримати вид на проживання.
Інструкція
1
Зробіть закордонний паспорт. Він необхідний вам для отримання візи. Також запросите в органах виконавчої влади довідку про те, що ви не судимі. Обов'язково потрібно пройти медичну комісію. Ще вам знадобиться довідка про те, що ваші доходи дозволяють вам проживати в Іспанії той період, на який ви хочете отримати вид на проживання. З візою і закордонним паспортом вирушайте в Іспанське посольство і пишіть заяву-прохання про проживання в країні.
2
Вид на проживання буває двох видів. З одним із них ви можете працювати в Іспанії, з другим просто проживати. Отримати робочий вид досить складно, оскільки уряд намагається забезпечити робочими місцями в першу чергу власних громадян. Проте варто спробувати, якщо ви володієте будь то рідкісної або дуже затребуваною професією. Також можна спочатку організувати власний бізнес, або купити вже готовий іспанська. До речі, вид на проживання з організацією бізнесу видається простіше, оскільки уряд зацікавлений у припливі нового капіталу в країну.
3
Через рік вирушайте в місцевий відділ консульства і подавайте прохання на продовження посвідки на проживання. Воно видається строком на 2 роки. Але його видадуть за умови, що ви не робили ніяких правопорушень і маєте кошти на проживання. Також необхідно надати картку іноземного громадянина і оплачену страховку. У більшості випадків прохання схвалюється.
4
Після ще 2 років ви повинні подати ще одне прохання про можливість проживати в Іспанії. Умови продовження ті ж, що і в перший раз. Якщо і ці 2 роки ви проживете без порушень, то маєте повне право претендувати на отримання громадянства в Іспанії.
Зверніть увагу
Подавати прохання на продовження посвідки на проживання потрібно не пізніше, ніж за місяць до закінчення попереднього.
Корисна порада
В Іспанію спочатку може в'їхати хоча б один член родини. Через рік дозвіл на проживання його родичів проходитиме за простішою системі.