Як дізнатися про паразитів в організмі. Як визначити наявність черв'яків в організмі.

Світ навколо нас не відрізняється стерильністю, він сповнений вірусів, бактерій, грибків і, на жаль, личинкам паразитів не так вже складно проникнути в організм людини. Тому, хто намагається дізнатися про паразитах в організмі якнайбільше, буде легше впоратися з хворобою.
Інструкція
1
При гострій стадії захворювання, коли паразити потрапляють в організм, людина відчуває нездужання, підвищується температура, з'являється висипка. Якщо ж настає хронічна стадія, коли паразити відкладають личинки, а вона може тривати роками, з'являються болі в животі, що в подальшому може привести до виразок кишечника і порушення травлення.
2
Можуть виникнути, як запори, так і проноси. Паразити механічно впливають на процес пересування харчових мас, крім того, порушується баланс мікрофлори в кишечнику, з'являється здуття живота і газоутворення.
3
При глистной інвазії страждає робота печінки та підшлункової залози. Глисти можуть механічно перекривати протоки печінки, що призводить до появи жовтяниці, запаленню жовчного міхура (холецистит) і запаленню підшлункової залози (панкреатит), а там недалеко і до цукрового діабету.
4
Якщо паразит потрапляє в м'язову тканину, то через його присутності розвиваються запальні реакції, виникає фіброз, м'язи не виконують свої функції, відбувається ураження суглобів, організм реагує м'язової і суглобової болем.
5
Залізодефіцитна анемія розвивається в разі пошкодження паразитом стінок кишечника, починаються хронічні кровотечі, їх наявність сигналізує про можливість дізнатися про паразитах в організмі.
6
Внаслідок отруєння продуктами життєдіяльності глистів, порушується робота центральної нервової системи, особливо це стосується дітей. Діти, які заразилися, відстають у розвитку від однолітків, погано засвоюють знання, часто хворіють на ГРЗ, швидко стомлюються.
7
Гельмінтоз призводить до того, що поживні речовини не надходять в організм, люди худнуть, у них знижується імунітет, згасає постпрівівочних імунітет, заражені діти після вакцинації проти таких захворювань, як правець або дифтерія, хворіють в 2 рази частіше, ніж інші.
8
Якщо ви спостерігаєте у себе хоча б кілька з вищеописаних симптомів, то вам слід негайно звернутися до лікаря, щоб здати необхідні аналізи для підтвердження діагнозу.