Як побачити свій будинок з супутника. побачити свій будинок з супутника в с машинами.

Інтернет дає нам дуже цікаві можливості. Одна з них полягає в тому, що можна подивитися поверхню земної кулі у вигляді карт і супутникових фотографій. Збільшуючи масштаб можна побачити практично будь-яку будівлю, в тому числі, власний будинок .
Вам знадобиться
  • 1. Підключення до Інтернету
  • 2. Карти Google і Yandex
Інструкція
1
Виберете сервіс залежно від місцевості, яку ви бажаєте вивчати. Для докладного вивчення місцевості існують два великих сервісу Карти Google (http://maps.google.ru/) і карти Yandex (власний будинок . Шкала масштабування перебувати в лівій частині екрана. Також можна знайти шуканий об'єкт, скориставшись пошуком. Ввівши назву міста, вулиці чи організації, ви без зусиль зможете їх знайти.
2
Для того щоб побачити фотографію власного будинок а, перейдіть з режиму карти в режим «супутник». Тоді ви побачите фотографії даної місцевості, на якій зможете знайти власний будинок . Також на сервісі http://maps.google.ru/є можливість переглядати тривимірні фотографії. Для цього необхідно натиснути на іконку «земля» і встановити програму «Google Earth». За допомогою цієї програми ви можете дивитися на об'єкти з різних боків, використовуючи зручну інтуїтивно зрозумілу навігацію. Слід зазначити, що фотографії оновлюються не надто швидко і зображенню даної місцевості може бути декілька років.
3
Не пропустіть можливість віртуально гуляти вулицями міста за допомогою карт Google. Для цього необхідно наблизити карту до розмірів вулиці і потім перетягнути іконку чоловічка на потрібну вулицю. Далі за допомогою нескладної навігації можете переміщатися по вулицях. На жаль, дана можливість поки доступна тільки для великих міст.