Як виїхати в лондон.

Всього 4:00 польоту, і ви потрапляєте в саму економічно стабільну, розвинену, і гостинну країну Європи. Хто не мріє побувати на Оксфорд-стріт, площі Пікаділлі, зазирнути в музей Шерлока Холмса і в бутики модних дизайнерів?
Інструкція
1
Ви можете вступити на навчання до Лондоні . На сьогоднішній день існує безліч програм, наприклад EF, мовна школа Milner School та інші, які дозволяють школярам, абітурієнтам та студентам розширювати свої пізнання в англійській. Про це ви можете докладніше дізнатися, відвідавши сайти цих програм або ввести в пошуковику «учеба в Лондоні ».
2
Лондон лояльно відноситься до емігрантів. Великобританія дозволяє мати два громадянства, тобто вам не доведеться відмовляти від громадянства РФ, прожити там шість років і отримати друге громадянство. Для цього вам знадобиться підкріплення однієї з імміграційних віз. Наприклад, подружня. Ця віза передбачає дозвіл одного з членів сім'ї проживати у Великобританії, а також можливість забезпечувати сім'ю без звернення до державних фондів. Крім того, також має бути підписана угода про спільне проживання.
3
Лондон прийме вас гостинно, якщо ви? письменник, поет, художник або інший діяч мистецтва, бажаючий проживати в Сполученому Королівстві.
4
Існує програм HSMP. Це така європейська програма, яка забезпечує професійну імміграцію. Дізнайтеся про це докладніше на сайті програми.
5
Крім того, Англія запрошує із задоволенням працівників медицини, громадян, що інвестують кошти в її економіку, студентів і навіть деякі категорії пенсіонерів.
6
Для того, щоб підготувати необхідні документи та отримати дозвіл і візу, найрозумніше звернутися до фахівців. Адже імміграційні закони Великобританії дуже часто міняються.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0v-4AzC-2yQ