Як встановлювати чавунну ванну. установка ніжок на чавунну ванну.

Ванна є важливим і необхідним сантехнічним приладом. Більш популярними, звичними, перевіреними покупцями і часом є чавунні емальовані ванни. Вони досить важкі, однак це є одним з їхніх плюсів, оскільки важка ванна безпечна і стійка, а також відрізняється міцністю і високою стійкістю покриття.
Інструкція
1
Установка чавунної ванни - не найскладніша справа. Через дверний отвір ванну потрібно занести в ванну ю кімнату, інакше після установки на неї зливу-переливу і ніжок зробити це буде вкрай важко зробити, навіть майже неможливо.
2
Для зручності установки ніжок ванну краще повернути догори дном. Ніжки кріпляться до кронштейнів, розташованим на виворітного стороні, за допомогою болтів.
3
Наступний етап - установка водозливної арматури, до яких відносяться сифон і слив-перелив. Зовні монтується переливна труба, щоб забезпечити стік води при переповненні ванни.
4
Зазвичай немає необхідності виставляти ванну так, щоб вона була трохи нахилена в бік зливу води, оскільки це вже передбачено конструкцією самої ванни. Однак обов'язково потрібно виставити її за допомогою рівня строго горизонтально. При необхідності можна відрегулювати висоту установки ванни, підкрутивши опорно-гвинтові ніжки.
5
Ванну встановлюють до стіни щільно, місця примикання обробляють силіконовим герметиком і додатково проклеюють водостійкою стрічкою.
6
Далі до системи каналізації приєднують водозливну арматуру ванни. Каналізаційний злив необхідно вивести ще при її (ванни) підготовці до монтажу.
7
Заключна стадія робіт - під'єднання електричного дроту до спецприливу (спеціальний виступ на корпусі чавунної ванни), який підключається іншим кінцем до системи зрівнювання потенціалів.
Корисна порада
Обов'язково проведіть перевірку на герметичність місця з'єднання ванни з каналізацією, випуску та переливу. Заповніть ванну водою до максимального рівня. Відкрийте пробку зливу і огляньте всі стики. Переконайтеся, що немає протікань.