Як збільшити свій метаболізм. Як прискорити свій обмін.

Метаболізм - це всі процеси обмін речовин,, які відповідають в нашому організмі за переробку їжі в енергію, її витрачання і виведення з організму. Залежно від того, наскільки інтенсивний метаболізм, калорії можуть витрачатися або ж накопичуватися, утворюючи жирові відкладення.
Вам знадобиться
  • - зелений чай
  • - червоний перець
  • - молочні продукти
Інструкція
1
Пийте якомога більше зеленого чаю і чистої столової води, бо за нестачі рідини печінка не може в необхідному обсязі виробляти жовч, яка необхідна для розщеплення вступників в організм складних жирів, отже, це впливає на уповільнення метаболізму.
2
Згідно з даними досліджень, червоний перець на 23% сприяє поліпшенню процесів травлення, тому регулярно вживайте його в їжу.
3
Якщо у вас є можливість, щодня вживайте молочні продукти і молоко, які значно збільшать ваш обмін речовин і допоможуть організму активно спалювати зайві жири.
4
Хороші помічники в тому, щоб ви могли збільшити свій метаболізм - сніданки, під час яких організм активізує травлення. Саме тому сніданки настільки важливі для підтримки ваги в межах норми.
5
Щоб обмін речовин протягом дня був активний як можна довше - харчуйтеся по 5-6 раз, але невеликими порціями.
6
Відмовтеся від виснажливих дієт. Якщо ви будете голодувати, то організм буде змушений сповільнити всі процеси, в тому числі і метаболізм. Після закінчення подібної дієти організм почне накопичувати жирові відкладення на випадок повторної голодовки. Саме тому зберегти результати, отримані шляхом виснажливої дієти практично неможливо.
7
Постарайтеся якомога менше нервувати і не піддаватися стресам, так як вони не тільки негативно відбиваються на вашому самопочутті, але і уповільнюють обмін речовин.
8
Ви можете збільшити свій метаболізм різними фізичними навантаженнями і заняттями спортом. Однак при цьому необхідно враховувати, що з часом організм звикає до одноманітним навантажень. Тому чергуйте різні види фізичної активності, наприклад, заняття в тренажерному залі з аеробікою, плавання з бігом, ходьбу з гімнастикою або танцями.