Як повернути квиток на літак. Які штрафи існують за повернення квитків на літак.

Якщо ви купили квиток на літак, але змушені відмовитися від поїздки з поважних причин або вам не подобається що надається послуга, то постає питання про його повернення. Як це зробити і здійсненно це взагалі? Почнемо з того, що повернути квиток можна завжди і для цього існує декілька способів.
Інструкція
1
Якщо вам з якоїсь причини відмовили у відкритті візи, а квиток вже куплений, то ви можете повернути його назад авіаперевізнику. Для цього візьміть з собою письмову відмову у візі, паспорт і свій квиток . Авіаперевізник в такому випадку повинен повернути вам всю вартість квиток а без утримання з нього штрафу або будь-яких комісій.
2
Не забувайте, що повернення квиток а відбувається строго за місцем його реалізації і тільки особі, на яку цей квиток був оформлений. Обов'язково візьміть з собою паспорт або інший засвідчує вашу особу документ.
3
Ви можете повернути квиток , якщо відбулося скасування рейсу або його відклали на тривалий період, або рейс перенаправлений в інший аеропорт. В цьому випадку напишіть письмову відмову від квиток а. Адміністрація зобов'язана вам виплатити всю вартість квиток а без утримання будь-яких комісій.
4
Ви можете добровільно відмовитися від польоту і повернути квиток , якщо тому передує об'єктивна причина, письмово виклавши причину відмови. В цьому випадку адміністрація компанії-авіаперевізника може утримати з вас суму в якості штрафу або комісійних зборів. Сума утримується з урахуванням терміну повернення та номінальної вартості квиток а.
Корисна порада
У будь-якому випадку завжди оформляйте повернення квитка письмово і по можливості докладайте необхідні документи. В цьому випадку ви убезпечите себе і уникнете можливого обману.