Як зупинити поїзд.

У житті трапляються всякі події та ситуації. Бувають моменти, коли потрібне негайне дію заради порятунку власного життя і решти пасажирів. Коли і як можна зупинити поїзд?
Інструкція
1
Якщо ви виявили у вагоні поїзда якесь задимлення або іншу несправність, яка несе в собі загрозу, то спочатку зв'яжіться з машиністом і попросіть його зупинити поїзд. Зв'язок з диспетчером відбувається через кнопку екстреного зв'язку з машиністом. Натисніть на неї і говорите голосно і чітко. Повідомте про існуючу проблему і попросіть зупинити поїзд.
2
Якщо машиніст вам з якої-небудь причини не відповідає, не зневіряйтеся. Дійте самостійно. Огляньте вагон і знайдіть стоп-кран, за допомогою якого здійснюється екстрена зупинка поїзда при необхідності. Прочитайте інструкцію до дії, написану на стіні біля стоп-крана.
3
Різким рухом руки потягніть стоп-кран на себе і зірвіть його. Через певний нетривалий час поїзд зупиниться. Повідомте машиністу про причину, яка спонукала вас скористатися стоп-краном.
4
Якщо ж машиніст все-таки отримав ваш сигнал з проханням про екстрену зупинку поїзда, то він зможе зробити це самостійно, навіть якщо з ладу вийшли гальма. В кабіні машиніста є спеціальне пристосування, зване контрпари.
5
контрпари при його активації випускає клуби пара назустріч руху поршня, внаслідок чого відбувається зупинка поїзда. Механізм контрпари надають руху постановкою переказного гвинта і кулисного механізму на зворотний хід. В цьому випадку поїзд рухатиметься за інерцією, сповільнюючи хід до повної зупинки.