Як укладати спати без заколисувань.

Оскільки вестибулярний апарат малюків ще не розвинений в достатній мірі, при закачуванні вони дуже швидко починають відчувати запаморочення. Думки лікарів з цього приводу розходяться, але більшість з них настійно рекомендують батькам дітей укладати спати без заколисувань .
Інструкція
1
Укладайте дитину спати в один і той же час. З часом він звикне і буде самостійно засипати у встановлений час. Якщо малюк не засинає в ліжечку - не забирати його звідти. Він повинен зрозуміти, що час ігор пройшло.
2
Визначтеся, хто в родині буде виконувати обов'язок укладання малюка. Якщо це робитиме одна людина, маляті буде легше заснути, оскільки це увійде в його особистий своєрідний ритуал відходу до сну.
3
Надайте малюкові днем якнайбільше можливостей для вільного руху. Як правило, діти, які багато рухаються днем, добре сплять вночі.
4
Перед сном дозвольте малюкові деякий час пограти самостійно. Це заспокоїть його. Якщо ви будете грати разом з ним, дитина перезбудити і ще довго не зможе заснути. Таким же чином на деяких дітей діє і казка перед сном. Їм цікаво вигадувати нові деталі, дізнаватися, що буде далі, і заснути тому після казки дуже складно.
5
Вийдете з малюком перед сном на прогулянку по свіжому прохолодному повітрю. Регулярні вечірні прогулянки допоможуть дитини укладати спати без заколисувань .
6
Чи не вкутуйте занадто сильно дитину і не перегрівайте повітря в кімнаті, де він буде спати. Кращою температурою для сну є 18 ° С.
7
Уклавши малюка, вимкніть яскраве світло (можна залишити включеним маленький нічник, світло якого не завадить сну дитини). Підіть у сусідню кімнату, або залишіться в кімнаті разом з дитиною, але займіться чимось, що не викликатиме зайвого шуму.
8
Якщо малюк звик засинати з укачиванием, будьте готові до того, що він може близько тижня і більше відчайдушно опиратися новим правилам укладання. Він може плакати, скандалити, проситься на руки. В цьому випадку впевнено залишайте його одного в ліжечку і виходите з кімнати. Дитині необхідно зрозуміти, що заколисувань більше не буде, навіть якщо він дуже проситиме про це. Наберіться терпіння, і малюк незабаром почне засипати самостійно.