Як побудувати теплицю своїми рукам з полікарбонату.

У боротьбі за урожай всі засоби хороші! Особливо допомагає в цій боротьбі надійна теплиця. Сучасний варіант - теплиця із стільникового полікарбонату : конструкції такого типу міцні і зносостійкі (полікарбонат в 200 разів міцніше скла), а також полікарбонат захищає рослини від шкідливих ультрафіолетових променів, забезпечуючи при цьому кожна рослина необхідною кількістю світла, і даний матеріал володіє відмінною теплоізоляцією, в такій теплиці урожаю не страшні ні різкі перепади температур, ні раптово настали холоди.
Інструкція
1
Почніть споруду теплиці з зведення фундаменту. Можна зробити його з бруса - це найпростіший і дешевий варіант. Але термін служби такого фундаменту всього кілька років. Краще зробити стрічковий фундамент. Це вийде трохи дорожче, але і прослужить вона вам в десятки разів довше. Візьміть глибину фундаменту близько півметра, а ширину не менше 20 см.
2
Виготовте каркас майбутньої теплиці. Для цього купите в будь-якому магазині будматеріалів залізний оцинкований профіль. Закріпіть боковини (і проміжні секції, якщо вони є) каркаса до фундаменту і з'єднайте їх поздовжніми частинами.
3
Приступайте до нарізки полікарбонату . Ріжеться полікарбонат легко - можна скористатися звичайним будівельним різаком або електролобзиком. Приберіть стружку з внутрішніх порожнин одержані аркушів. Заклейте торцеві краї аркушів перфорованої стрічкою, для запобігання попадання пилу і забезпечення стоку конденсату.
4
Вставте отримані листи в пази профілю каркаса і закріпіть їх до поздовжніх частинам саморізами з термошайба (вони забезпечать достатню теплоізоляцію, на відміну від звичайних саморізів). Рекомендований крок кріплення - 30-40 см. Облицов по тій же схемі торці. Вмонтовуйте двері і кватирку, і можете приступати до експлуатації теплиці!