Як встановити лічильник на опалення.

Зими все холодніше, а квартплата зростає не по днях, а по годинах. Установка всіляких лічильників може скоротити квартплату майже наполовину. Лічильник електроенергії мається в кожній квартирі, це обов'язково. Саме за його свідченнями нараховується оплата за використану електроенергію. Лічильники гарячого і холодного водопостачання також можна встановити. І платити ви будете тільки за використану воду, а не за середніми тарифами. А ось з лічильником опалення справи йдуть складніше.
Інструкція
1
Тут може бути два варіанти: загальнобудинкових лічильник опалення або поквартирні лічильники. І ті й інші встановлюються тільки фахівцями.
2
Поквартирний лічильник ставиться там, де дозволяють це зробити технічні умови. А саме, якщо в квартирі горизонтальна розводка трубопроводу. Це значить, що у вашій квартирі має бути тільки дві труби опалення: відведення та лінія. Все радіатори опалювальної системи підключені послідовно між цих труб. Тоді установка лічильника опалення включатиме в себе наступні кроки.
3
Ви повинні піти в житлову організацію, що здійснює обслуговування вашого будинку, і написати заяву про бажання встановити лічильник опалення у власній квартирі.
4
Потім ви повинні отримати завдання на установку лічильника в квартирі в Міськенерго, яке здійснює подачу тепла у ваш будинок.
5
Далі слід замовити проект монтажу лічильника в спеціалізованій організації, що має на це ліцензію. Майте на увазі, все це буде коштувати грошей і часу.
6
Ось тепер ви можете купити лічильник в магазині. Його тип і конструкцію краще обговорити з майстром, який буде вам його встановлювати. Майстер теж повинен мати ліцензію на такі види робіт. Сам монтаж здійснюється швидко. Можливо, доведеться якийсь час чекати своєї черги.
7
Але це ще не кінець. Введення в експлуатацію лічильника тепла здійснюється тільки після його опломбування фахівцем з того ж Міськенерго, про що складається відповідний акт. Далі ви повинні підписати договір про поставку вам тепла за лічильником.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rcB_3jnaDxk
Зверніть увагу
При виборі лічильника поцікавтеся, через який час належить робити його перевірку. Це важливо, тому що теж коштує грошей.