Як видалити грибок у ванні.

Дуже часто у ванній кімнаті на стінах з'являється цвіль - грибок , який не тільки руйнує будівельні матеріали, псує зовнішній вигляд кімнати, а й негативно впливає на здоров'я людини, особливо дитини. Тому позбавлятися від грибка потрібно в самій початковій стадії її прояви, щоб надалі не лікувати себе і всіх домочадців від придбаних хвороб.
Вам знадобиться
  • - Мідний купорос (або хлорка, відбілювач),
  • - кисть,
  • - респіратор,
  • - рукавички,
  • - нагрівальний прилад (обігрівач).
Інструкція
1
Насамперед потрібно виявити причини появи грибка, найчастіше це погана вентиляція і підвищена вологість. Для цього потрібно обстежити справність сантехніки та труб у ванній кімнаті. Так як поточний кран і утворення конденсату може бути причиною підвищеної вологості. Далі потрібно перевірити, чи достатньо тепла виділяє полотенцесушитель. Якщо ж ні, то його потрібно буде поміняти. І найосновніше - перевірити справність вентиляції, якщо вона слабо тягне, поставте на місце витяжки спеціальний вентилятор. Ну і, звичайно ж, після купання провітрюйте ванну кімнату.
2
Наступним етапом в боротьбі з грибком буде видалення старого покриття - зчистити штукатурку або фарбу. Якщо грибок завівся в швах між плитками, то від неї необхідно позбутися. Для цього потрібно використовувати спеціальну маску, щоб захистити дихальні шляхи від грибка.
3
Далі потрібно ретельно просушити всю площу ванної кімнати за допомогою нагрівальних приладів. Якщо ви будете сушити одне місце, грибок перейде на інше місце. Тому нагрівати потрібно всю площу рівномірно. В цей час доведеться відмовитися від водних процедур. Якщо стіна не буде достатньо просушена, грибок незабаром повернеться на своє місце або, скоріше за все не піде.
4
Наступний етап - підготовка спеціального розчину. Для цих цілей підійде один з наступних: мідний купорос, який потрібно розводити згідно інструкції і наносити на місце ураження за допомогою пензлика. Відбілювач на хлорного основі розбавлений водою 1:11, який потрібно наносити за допомогою пензлика в 2-3 шари. Або звичайна хлорка, що володіє неприємним запахом. Перед тим, як наносити розчин на стіну, надіньте рукавички і респіратор. Обробити всю поверхню стін і стелю.
5
І тільки після всіх цих заходів можна приступити до обробки стелі і стін.
Корисна порада
Частіше провітрюйте ванну кімнату.